Junior New -Matrac pre deti i dospelých

Technické parametre

Materiál studená pena
Tuhost a stupnici od 1 do 5, je 1 najmäkší a 5 najtvrdší matrac. Vo výbere správnej tuhosti Vám môže pomôcť aj nasledujúca formulácia pocitov tvrdosti:

tuhosť pocit tvrdosti
1 veľmi mäkký
2 mäkký
3 stredne tuhý
4 tvrdý
5 veľmi tvrdý
3
Nosnost 100 kg
Snímatelný potah áno
Praní 95°C
Výška matrace 14 cm
Možnost atypických rozměrů áno
Záruka 2 roky

Doporučenie

Pre koho je matrac vhodný:
Muž Muži obecne preferujú stredne tuhé a tuhšie matrace (tuhosť 3 a vyššia). Vo vyššom veku je potom pre patričné pohodlie odporúčané voliť matrac s tuhosťou o niečo nižšou, pre dostatočnú oporu optimálne z lenivej peny.
Žena Ženy všeobecne preferujú matrac mäkší až stredne tuhý (tuhosť 3 a menej). Pre dostatočný komfort je odporúčané voliť matrac z lenivej peny, ktoré poskytujú optimálnu kombináciu pohodlia (mäkkosti) a potrebnej opory.
Dieťa Pre dospievajúce deti do výšky 160 cm je odporúčané voliť matrac vyššej tuhosti (4) zo studenej peny bez zónovania (to je navrhnuté na dospelého človeka), poskytujúce dostatočnú oporu a tuhosť pre správny vývoj pohybového aparátu.

Tento matrac je vhodné uložiť na: Nielen matrac ale aj jeho uloženie ovplyvňuje kvalitu Vášho spánku. Správnou voľbou spôsobu uloženia zaistíte dlhú životnosť a hygienu matraca.
  • Pevnú dosku Pevná doska alebo podlaha je základným typom uloženia matraca. Cez svoju cenovú nenáročnosť však neumožňuje dobrú cirkuláciu vzduchu a prevetranie matraca.
  • Nepolohovateľný rošt Latový, lamelový alebo segmentový. Poskytuje kvalitný podklad matraca bez možnosti polohovania. Dôležitým parametrom je tuhosť lamiel alebo segmentov.
  • Polohovateľný rošt Poskytuje maximálne pohodlie s možnosťou rôznych stupňov polohovania - chrbát, nohy, celok. Rošty sú polohovateľné manuálne alebo motorové.

Tento matrac napomáha predchádzať: Matrac zo studenej peny napomáha predchádzať niektorým zdravotným problémom.
Prejavom alergie Použitie ochranných faktorov zamedzuje vzniku a množeniu roztočov a alergénov v jadre matraca, ktorý tak zachováva vysokú hygienu lôžka.
Nadmernému poteniu v lôžku Zvýšená pórovitosť materiálu jadra napomáha odvetrávať vlhkosť a účinne odvádza pot počas spánku.
Tento matrac je vhodný pre spánok: Na všetkých matracoch je možné spať v ľubovoľnej polohe, vďaka úpravám poťahu alebo jadrá sú však niektoré matrace vhodnejšie napríklad pre spánok na boku.
Na boku
Na chrbte

Popis

Matrac Junior New z kolekcie Enzio v sebe kombinuje kvalitu a výbornú cenu. Matrac rešpektuje všetky zásady zdravého spania a je vhodný na občasné spanie, chalupu, ale tiež do detských postelí.

Jednovrstvové jadro matraca vysoké 13 cm je vyrobené z kvalitnej peny, ktorá zaisťuje odolnosť matraca a vďaka vysokej priedušnosti zamedzuje zvýšenému výskytu plesní a roztočov. Rovná ložná plocha je vhodná pre deti, profilovanú ložnú plochu ocenia na jej prispôsobenie a oporu dospelí.

Jadro je opatrené separačným povlakom, ktorý znižuje opotrebenie jadra, zvyšuje hygienu a životnosť matraca.

Poťah matraca Micro je snímateľný, vybavený zipsom a možno ho prať až na 95 ° C, vďaka čomu poskytuje maximálny možný hygienický komfort.

Matrac je dodávaný komprimovaný (zbalený) pre ľahkú manipuláciu a prepravu až k Vám domov.

Hlavné benefity:

• Rovná a profilovaná ložná plocha
• Poťah prateľný až na 95°C
• Vhodný na pevný či polohovateľný lamelový rošt
• Separačný povlak zvyšujúci životnosť jadra
• Vhodný pre deti


Spýtajte sa na čokoľvek

zadaný email nebude pri oktázke zobrazený
Sem napíšte vašu otázku.

Napíšte svoju recenziu k tomuto produktu

zadaný email nebude pri oktázke zobrazený
pre hodnotenie kliknite
Sem napíšte celkovej zhrnutie Vášho dojmu a výsledného hodnotenia produktu
Klady a zápory uvádzajte každý bod na samostatný riadok.
Pokiaľ vás nič nenapadá, nechajte pole prázdne

Janina, 12. 4. 2018

rýchle dodanie, super matrac

matrac za super peniaze

splnené naše očakávania

Pre 1 ľudí z 2 bola táto recenzia prínosná. Pomohla tiež Vám? ÁNO NIE