Jasmine - sendvičový matrac zo studenej peny

Ľutujeme, produkt už nie je v ponuke

Vyberte podobný produkt

Technické parametre

Materiál studená pena
Tuhost a stupnici od 1 do 5, je 1 najmäkší a 5 najtvrdší matrac. Vo výbere správnej tuhosti Vám môže pomôcť aj nasledujúca formulácia pocitov tvrdosti:

tuhosť pocit tvrdosti
1 veľmi mäkký
2 mäkký
3 stredne tuhý
4 tvrdý
5 veľmi tvrdý
3 (stredne tuhý)
4 (tvrdý)
Nosnost 130 kg
Snímatelný potah Poťah je ľahko snímateľný a deliteľný na dve samostatné polovice, ktoré tak možno ľahko prať zvlášť aj v menšej práčke. áno
Praní 60°C
Výška matrace 21 cm
Potah Komfortný poťah Silver Line je prešitý strieborným vláknom, ktoré zaisťuje antibakteriálne vlastnosti a výbornú ochranu jadra matraca. Obe polovice poťahu sú prešité klimatizačnou vrstvou dutého vlákna vysokej gramáže, ktorá zaisťuje priedušnosť a izoláciu. zmes polyesteru a striebra
Doplňková úprava potahu Strieborne vlákno zaisťuje antibakteriálne vlastnosti a výbornú ochranu jadra matraca. strieborne vlákno
Možnost atypických rozměrů áno
Záruka 3 roky

Doporučenie

Pre koho je matrac vhodný:
Muž Muži obecne preferujú stredne tuhé a tuhšie matrace (tuhosť 3 a vyššia). Vo vyššom veku je potom pre patričné pohodlie odporúčané voliť matrac s tuhosťou o niečo nižšou, pre dostatočnú oporu optimálne z lenivej peny.
Žena Ženy všeobecne preferujú matrac mäkší až stredne tuhý (tuhosť 3 a menej). Pre dostatočný komfort je odporúčané voliť matrac z lenivej peny, ktoré poskytujú optimálnu kombináciu pohodlia (mäkkosti) a potrebnej opory.

Tento matrac je vhodné uložiť na: Nielen matrac ale aj jeho uloženie ovplyvňuje kvalitu Vášho spánku. Správnou voľbou spôsobu uloženia zaistíte dlhú životnosť a hygienu matraca.
  • Pevnú dosku Pevná doska alebo podlaha je základným typom uloženia matraca. Cez svoju cenovú nenáročnosť však neumožňuje dobrú cirkuláciu vzduchu a prevetranie matraca.
  • Nepolohovateľný rošt Latový, lamelový alebo segmentový. Poskytuje kvalitný podklad matraca bez možnosti polohovania. Dôležitým parametrom je tuhosť lamiel alebo segmentov.
  • Polohovateľný rošt Poskytuje maximálne pohodlie s možnosťou rôznych stupňov polohovania - chrbát, nohy, celok. Rošty sú polohovateľné manuálne alebo motorové.

Tento matrac napomáha predchádzať: Matrac zo studenej peny napomáha predchádzať niektorým zdravotným problémom.
Bolestiam bedrovej a krčnej chrbtice Kvalitná studená pena je elastická a poskytuje oporu nutnú pre uvoľnenie bedrovej a krčnej chrbtice (platí pro matrace nad 120,- EUR).
Prejavom alergie Použitie ochranných faktorov zamedzuje vzniku a množeniu roztočov a alergénov v jadre matraca, ktorý tak zachováva vysokú hygienu lôžka.
Nadmernému poteniu v lôžku Zvýšená pórovitosť materiálu jadra napomáha odvetrávať vlhkosť a účinne odvádza pot počas spánku.

Výrobca

Klinmam

Popis

Luxusný partnerský obojstranný matrac s veľkou výškou, unikátny sendvičovou konštrukciou z elastických pien Flexifoam® a prateľným poťahom Silver Line. Kvalitný český matrac Klinmam Jasmine z rady Platinum, navrhnutý s ohľadom na maximálnu úžitkové vlastnosti.

Špeciálne prevedenie ložných plôch s Y profiláciou, vysoká elasticita, vzdušnosť a prispôsobenie sa jednotlivým častiam tela pri všetkých režimoch spánku - na chrbte, na boku,... Vrstvy sendvičového jadrá sú vyrobené v tvare vlniek, čím je dosiahnuté ideálnych vlastností:
- optimálnu tuhosť vo všetkých zónach
- ideálne spolupôsobenie s Y prestrihmi = elasticita a stabilita
- maximálny možný komfort

Stranu SOFT (svetlozelená) odporúčame pre ženy. Stranu HARD (červená) odporúčame najmä pre mužov. Veľká výška pre ľahké vstávanie. Robustná a masívna konštrukcia vyššiu strednej tuhosti.

Luxusný priedušný poťah Silver Line pre hlboký spánok podporuje svojou konštrukciou vzdušnosť ložných plôch. Snímateľný, vyrobený z 2 samostatných častí, prateľný do 60°C. Poťah je po oboch stranách prešitý silnou klimatizačnou vrstvou dutého vlákna pre vyššiu vzdušnosť, izolačné schopnosti a komfort. Moderný vzor tzv Jednoihlový prešitie.


Spýtajte sa na čokoľvek

zadaný email nebude pri oktázke zobrazený
Sem napíšte vašu otázku.

Napíšte svoju recenziu k tomuto produktu

zadaný email nebude pri oktázke zobrazený
pre hodnotenie kliknite
Sem napíšte celkovej zhrnutie Vášho dojmu a výsledného hodnotenia produktu
Klady a zápory uvádzajte každý bod na samostatný riadok.
Pokiaľ vás nič nenapadá, nechajte pole prázdne

Ján Bukovinskyý, 21. 10. 2013

neuveriteľne pohodlný

Pre 0 ľudí z 0 bola táto recenzia prínosná. Pomohla tiež Vám? ÁNO NIE