Iva - postel v tradičnom designe

Technické parametre

Materiál lamino
Nosnost 150 kg
Záruka 2 roky

Popis

Základný materiál pre výrobu postele Iva je eko-drevotriesková doska laminovaná v dezéne Dub Creme alebo Biela Werde v hrúbkach 18 a 36 mm. Vlastný laminát je silno impregnovaný, teda tento materiál je veľmi odolný proti bežnému opotrebovaniu a jeho životnosť môžme považovať za nekonečnú. Všetky hrany sú opatrené vysoko odolnými ABS hranami v hrúbkach 1 nebo 2 mm.

Dno úložných priestorov a bočných zásuviek je z bieleho sololitu, hrúbky 3,3 mm. Nosné latky pre posteľové rošty sú vyrobené z masivneho smreku a dajú sa pripevniť v niekoľkých výškach k bočnici postele z dôvodu optimálneho nadstavenia výšky ležnej plochy lôžka.

Rozmery

Rozmery postele sú uvedené nižšie. Celkovú výšku ležnej plochy tvorí výška vybraného matraca a výška roštov uložených na latkách pripevnených k bočnici postele. Doporučujeme preto výšku ležnej plochy vybranej postele konzultovať s obchodníkom PreSpanok.

Výška hlavového čela: 100 cm
Výška nožného čela: 45 cm
Výška hornej hrany bočnice od zeme: 45 cm
Vlastná výška bočnice: 34 cm
Sila rámu postele:36 mm

Vlastné rozmery postele:
168x218 cm pre matrac 160x200 cm
188x218 cm pre matrac 180x200 cm

Úložné priestory a nočné stolíky

Posteľ Iva je možné doplniť praktickým úložným priestorom v podobe dvoch boxov pod posteľ prístupných z hornej časti postele.

K posteliam ponúkame tiež praktické nočné stolíky v dekore postele, s ktorými je možné vytvorit jedinečný interiér celej spálne.

Posteľ je štandartne dodávaná bez roštov a matracov. Doporučujeme priobjednať montáž postele, ktorá je zložitejšia a trvá cca 2 hodiny. Súčasťou balenia je montážný návod pre prípad, že sa rozhodnete posteľ zmontovať sami.


Podobné produkty nájdete taktiež tu

Dizajnová kolekcia

Spýtajte sa na čokoľvek

zadaný email nebude pri oktázke zobrazený
Sem napíšte vašu otázku.

Napíšte svoju recenziu k tomuto produktu

zadaný email nebude pri oktázke zobrazený
pre hodnotenie kliknite
Sem napíšte celkovej zhrnutie Vášho dojmu a výsledného hodnotenia produktu
Klady a zápory uvádzajte každý bod na samostatný riadok.
Pokiaľ vás nič nenapadá, nechajte pole prázdne