Hydra Fresh 3.0 - Kvalitný matrac

zľava
50 %

Technické parametre

Materiál studená pena
Tuhost a stupnici od 1 do 5, je 1 najmäkší a 5 najtvrdší matrac. Vo výbere správnej tuhosti Vám môže pomôcť aj nasledujúca formulácia pocitov tvrdosti:

tuhosť pocit tvrdosti
1 veľmi mäkký
2 mäkký
3 stredne tuhý
4 tvrdý
5 veľmi tvrdý
2 (mäkký)
3 (stredne tuhý)
Snímatelný potah áno
Výška matrace 24 cm
Výška jádra 20 cm
Doplňková úprava potahu o 2 cm pamäťovej peny ClimaFresh® studená pena
Možnost atypických rozměrů áno
Záruka 6 rokov

Doporučenie

Pre koho je matrac vhodný:
Muž Muži všeobecne preferujú stredne tuhé a tuhšie matrace (tuhosť 3 a vyššie). Vo vyššom veku je potom pre patričné pohodlie doporučované voliť matrac s tuhosťou o niečo nižšia, pre dostatočnú oporu optimálne z lenivej peny.
Žena Ženy všeobecne preferujú matrace mäkšie až stredne tuhé (tuhosť 3 a menej). Pre dostatočný komfort je doporučované voliť matrac z lenivej peny, ktoré poskytujú optimálnu kombináciu pohodlia (mäkkosti) a potrebné opory.
Dieťa

Tento matrac je vhodné uložiť na: Nielen matrac ale aj jeho uloženie ovplyvňuje kvalitu Vášho spánku. Správnou voľbou spôsobu uloženia zaistíte dlhú životnosť a hygienu matraca.
  • Pevnú dosku Pevná doska alebo podlaha je základným typom uloženia matraca. Cez svoju cenovú nenáročnosť však neumožňuje dobrú cirkuláciu vzduchu a prevetranie matraca.
  • Nepolohovateľný rošt Latový, lamelový alebo segmentový. Poskytuje kvalitný podklad matraca bez možnosti polohovania. Dôležitým parametrom je tuhosť lamiel alebo segmentov.
  • Polohovateľný rošt Poskytuje maximálne pohodlie s možnosťou rôznych stupňov polohovanie - chrbát, nohy, celok. Rošty sú polohovateľné manuálne alebo motorové.

Tento matrac napomáha predchádzať: Studená pena napomáha predchádzať niektorým zdravotným problémom.
Bolestiam bedrovej a krčnej chrbtice Kvalitná studená pena je elastická a poskytuje oporu nutnú pre uvoľnenie bedrovej a krčnej chrbtice.
prejavom alergie Použité materiály zamedzujú vzniku a množeniu roztočov a alergénov v jadre matraca, ktorá si tak zachová vysokú hygienu lôžka.
Nadmernému potenie v lôžku Zvýšená pórovitosť materiálu jadra napomáha odvetrávať vlhkosť a účinne odvádza pot počas spánku.
Tento matrac je vhodný pre spánok: Na všetkých matracoch je možné spať v ľubovoľnej polohe, vďaka úpravám poťahu alebo jadrá sú však niektoré matrace vhodnejšie napríklad pre spánok na boku.
Na boku
Na chrbte

Výrobca

PerDormire

Popis

Matrac Hydra Fresh 3.0 ponúka profilované jadro do piatich zón. To vytvára skvelé rozloženie tlaku tela po celom matraci a matrac je vám pri spánku pevnou oporou. Pri ležaní vás matrac jemne masíruje a prekrvuje vaše svaly. To výrazne uvoľňuje napätie vo svaloch a vy sa ráno prebudíte odpočinutejší a príjemne zrelaxovaný. Prekrvenie svalov je tiež skvelým pomocníkom pre tých z vás, ktorí máte neustále skrehnuté ruky a nohy chladom.

Hydra Fresh 3.0 sa aktívne podieľa na termoreguláciu vo vašej posteli. Pamäťová pena ClimaFresh® všitá do poťahu reaguje na zmeny teplôt a odvádza prebytočné teplo. Nemusíte sa teda báť, že by ste sa budili celí spotení alebo naopak prechladnutí. Matrac sa postará o udržanie správnej teploty v posteli pre váš pokojný a nerušený spánok.

Na druhej strane poťahu matraca nájdeme Extra Soft penu, ktorá, ako už názov napovedá, zaisťuje príjemnú mäkkosť matraca. Z matraca sa vám bude teda ráno príjemnejšie vstávať a na večer ľahko líhať späť do perín. Užite si tento skvelý ortopedický matrac vo vašej posteli.

Kľúčové vlastnosti

• Kvalitnejší a pokojnejší spánok vďaka pamäťovej pene ViscoMind®
• Menej potenia a prehrievania vďaka ClimaFresh® pamäťovej pene
• Hlbší spánok a regenerácia vďaka masážnej profilácii
• Vďaka možnosti výberu tuhosti ideálne pre partnerov


Zloženie matraca

• Poťah strana A:
o 2 cm pamäťovej peny ClimaFresh®
• 4 cm Extra Soft peny
• 16 cm studenej peny
• Poťah strana B:
o 2 cm Extra Soft peny


Varianty výrobku

matrac 90x200 549 €
274 €
skladom

Dodanie do 10 pracovných dní

ks
Atypický rozmer rozmer a cena atypu na vyžiadanie

Spýtajte sa na čokoľvek

zadaný email nebude pri oktázke zobrazený
Sem napíšte vašu otázku.

vladimira stefancova, 3. 7. 2018 07:02

Dobry den mala b som zaujem o matrac hydea fresh 3 mohli by ste mi napisat aku hmotnost znesie /zataz /nakolko manzel ma 110kg a 194cm bojim sa ci sa pena neprelezi dakujem


PreSpánok, 11. 7. 2018 14:28

Dobrý den, 

nosnost matrace je do 130kg.

S výběrem této matrace pro manžela by tedy neměl být problém.

 Děkujeme za Váš dotaz.

S pozdravem a přáním krásného dne.

Jana Štosková 

Zákaznický servis ProSpánek

Napíšte svoju recenziu k tomuto produktu

zadaný email nebude pri oktázke zobrazený
pre hodnotenie kliknite
Sem napíšte celkovej zhrnutie Vášho dojmu a výsledného hodnotenia produktu
Klady a zápory uvádzajte každý bod na samostatný riadok.
Pokiaľ vás nič nenapadá, nechajte pole prázdne