Hybrid Classic - luxusný pružinový matrac

Technické parametre

Materiál Apex™ HS pružiny

Taštičkové pružiny z titánovej zliatiny poskytujú maximálne pohodlnú oporu a znižuje prenos pohybu v matraci spôsobený partnerom.
pružiny
Snímatelný potah áno
Výška matrace 29 cm
Potah V matraci je použitá pokročiláOptiCool™ gélová pamäťová pena, ktorá je efektívnejšia v odvádzaní prebytočnej teploty, než štandardné pamäťové peny. gélová pamäťová pena
Doplňková úprava potahu SolidEdge™

Systém okrajov vytvára pevnú sedaciu hranu a maximalizuje využiteľnosť spacej plochy.
pevné okraje
Záruka 10 rokov

Doporučenie

Pre koho je matrac vhodný:
Muž Muži všeobecne preferujú stredne tuhé a tuhšie matrace (tuhosť 3 a vyššie). Vo vyššom veku je potom pre patričné pohodlie doporučované voliť matrac s tuhosťou o niečo nižšia, pre dostatočnú oporu optimálne z lenivej peny.
Žena Ženy všeobecne preferujú matrace mäkšie až stredne tuhé (tuhosť 3 a menej). Pre dostatočný komfort je doporučované voliť matrac z lenivej peny, ktoré poskytujú optimálnu kombináciu pohodlia (mäkkosti) a potrebné opory.

Výrobca

Sealy

Popis

Úplne nový hybridný matrac Sealy v sebe spája dve najlepšie technológie v oblasti spánku a poskytujú tak dokonalý zážitok. Chladivý komfort gélovej pamäťovej peny na povrchu a podporu pružín z titánovej zliatiny vo vnútri. Teraz si už nemusíme vyberať jedno , alebo druhé. Hybridné matrace Sealy sú dokonalou kombináciou pohodlia a opory.

Gélové podporné jadroProstredná tretina matraca je navrhnutá tak, aby poskytovala dostatočnú oporu najťažším častiam Vášho tela a aby predlžovala životnosť matraca.

ForeverFlex™ látkaTáto úplne nová látka má úžasný dizajn a vo svojej triede najlepšie vlastnosti z naťahovaniaa pružnosti. Vďaka tomu získava matrac viac objímajúci pocit.


Spýtajte sa na čokoľvek

zadaný email nebude pri oktázke zobrazený
Sem napíšte vašu otázku.

Napíšte svoju recenziu k tomuto produktu

zadaný email nebude pri oktázke zobrazený
pre hodnotenie kliknite
Sem napíšte celkovej zhrnutie Vášho dojmu a výsledného hodnotenia produktu
Klady a zápory uvádzajte každý bod na samostatný riadok.
Pokiaľ vás nič nenapadá, nechajte pole prázdne