Glory - čalúnená posteľ s klasickým rámom

Technické parametre

Materiál čalúněná
Nosnost 150 kg
Možnost atypických rozměrů áno
Záruka 2 roky

Popis

Elegantná čalúnená posteľ Glory vás svojím vzhľadom osloví už na prvý pohľad. Ak do svojej spálne hľadáte komfortné lôžko, ktoré sa stane nielen cieľom vášho kľudného snívania , ale taktiež aj stredobodom interiéru, potom vám odporúčame práve posteľ Glory z kolekcie Elegance.

Prednosťou postele je 125 centimetrov vysoké moderné čelo, pri jeho výrobe bolo myslené na každučký detail. Cieľom postele je poskytnúť vám ideálne miesto pre plnohodnotný a zdravý spánok a zároveň zaujať pozíciu dominantu spálne. Tejto úlohy sa posteľ Glory, ktorá vás svojou pohodlnosťou nadchne natoľko, že v nej budete chcieť nielen spať, ale aj odpočívať či len tak leňošiť, zhostila so cťou.

Vzhľad postele môžete prispôsobiť vašim potrebám i predstavám a to počnúc voľbou korpusu z hranatej alebo zaoblenej varianty. Záleží iba na vás, či sa rozhodnete pre posteľ z koženky, alebo textilu. Ponúkame vám aj možnosť vyberať z pestrej palety farebných odtieňov. Aby bol váš spánok či leňošenie ešte komfortnejšie, odporúčame vám k posteli zvoliť na pohľad príťažlivé nočné stolčeky Gracie, ktoré lôžko príjemne doplní.

Cena postele bez matracov a roštov. Prevedenie postele na obrázku je iba ilustratívne a nemusí byť dostupné. Záleží na aktuálnej ponuke čalúnení. Uvedená cena zahŕňa model postele na obrázku alebo jej varianty v rovnakej cenovej hladine.

Možností a kombinácií existuje veľa! Neváhajte preto prosím navštíviť ktorúkoľvek z našich predajní alebo nás kontaktujte. Radi spoločne s vami vyberieme to najlepšie lôžko pre Váš najpohodlnejšie spánok.


Podobné produkty nájdete taktiež tu

Postele a rošty PreSpanok

Spýtajte sa na čokoľvek

zadaný email nebude pri oktázke zobrazený
Sem napíšte vašu otázku.

Napíšte svoju recenziu k tomuto produktu

zadaný email nebude pri oktázke zobrazený
pre hodnotenie kliknite
Sem napíšte celkovej zhrnutie Vášho dojmu a výsledného hodnotenia produktu
Klady a zápory uvádzajte každý bod na samostatný riadok.
Pokiaľ vás nič nenapadá, nechajte pole prázdne