Glory - čalúnená posteľ s klasickým rámom

Technické parametre

Materiál čalúněná
Nosnost 150 kg
Možnost atypických rozměrů áno
Záruka 2 roky

Výrobca

PreSpanok

Popis

Elegantná čalúnená posteľ Glory vás svojím vzhľadom osloví už na prvý pohľad. Ak do svojej spálne hľadáte komfortné lôžko, ktoré sa stane nielen cieľom vášho kľudného snívania , ale taktiež aj stredobodom interiéru, potom vám odporúčame práve posteľ Glory z kolekcie Elegance.

Prednosťou postele je 125 centimetrov vysoké moderné čelo, pri jeho výrobe bolo myslené na každučký detail. Cieľom postele je poskytnúť vám ideálne miesto pre plnohodnotný a zdravý spánok a zároveň zaujať pozíciu dominantu spálne. Tejto úlohy sa posteľ Glory, ktorá vás svojou pohodlnosťou nadchne natoľko, že v nej budete chcieť nielen spať, ale aj odpočívať či len tak leňošiť, zhostila so cťou.

Vzhľad postele môžete prispôsobiť vašim potrebám i predstavám a to počnúc voľbou korpusu z hranatej alebo zaoblenej varianty. Záleží iba na vás, či sa rozhodnete pre posteľ z koženky, alebo textilu. Ponúkame vám aj možnosť vyberať z pestrej palety farebných odtieňov. Aby bol váš spánok či leňošenie ešte komfortnejšie, odporúčame vám k posteli zvoliť na pohľad príťažlivé nočné stolčeky Gracie, ktoré lôžko príjemne doplní.

Cena postele bez matracov a roštov. Prevedenie postele na obrázku je iba ilustratívne a nemusí byť dostupné. Záleží na aktuálnej ponuke čalúnení. Uvedená cena zahŕňa model postele na obrázku alebo jej varianty v rovnakej cenovej hladine.

Možností a kombinácií existuje veľa! Neváhajte preto prosím navštíviť ktorúkoľvek z našich predajní alebo nás kontaktujte. Radi spoločne s vami vyberieme to najlepšie lôžko pre Váš najpohodlnejšie spánok.


Spýtajte sa na čokoľvek

zadaný email nebude pri oktázke zobrazený
Sem napíšte vašu otázku.

Napíšte svoju recenziu k tomuto produktu

zadaný email nebude pri oktázke zobrazený
pre hodnotenie kliknite
Sem napíšte celkovej zhrnutie Vášho dojmu a výsledného hodnotenia produktu
Klady a zápory uvádzajte každý bod na samostatný riadok.
Pokiaľ vás nič nenapadá, nechajte pole prázdne