GENESI HD - sendvičový zónový matrac z bio lenivej peny

Technické parametre

Materiál bio pena
Tuhost a stupnici od 1 do 5, je 1 najmäkší a 5 najtvrdší matrac. Vo výbere správnej tuhosti Vám môže pomôcť aj nasledujúca formulácia pocitov tvrdosti:

tuhosť pocit tvrdosti
1 veľmi mäkký
2 mäkký
3 stredne tuhý
4 tvrdý
5 veľmi tvrdý
3 (stredne tuhý)
Nosnost 150 kg
Snímatelný potah Snímateľný poťah s možnosťou prania áno
Praní 30°C
Výška matrace 24 cm
Výška jádra 21 cm
Potah 73% polyester, 24% soya, 1 % bavlna, 1 % uhlík, 1 % stříbro, viscoelastická pěna 2 cm všitá do potahu polyester
Doplňková úprava potahu Striebro potláča rozmnožovanie mikróbov v lôžku (má antibakteriálne účinky) a vďaka termoregulačné schopnosti dokáže upravovať ideálne teplotné klímu. Antibakteriálny poťah
Možnost atypických rozměrů áno
Záruka 2 roky na potah, 6 let na jádro

Doporučenie

Pre koho je matrac vhodný:
Muž Muži všeobecne preferujú stredne tuhé a tuhšie matrace (tuhosť 3 a vyššie). Vo vyššom veku je potom pre patričné pohodlie doporučované voliť matrac s tuhosťou o niečo nižšia, pre dostatočnú oporu optimálne z lenivej peny.
Žena Ženy všeobecne preferujú matrace mäkšie až stredne tuhé (tuhosť 3 a menej). Pre dostatočný komfort je doporučované voliť matrac z lenivej peny, ktoré poskytujú optimálnu kombináciu pohodlia (mäkkosti) a potrebné opory.

Tento matrac je vhodné uložiť na: Nielen matrac ale aj jeho uloženie ovplyvňuje kvalitu Vášho spánku. Správnou voľbou spôsobu uloženia zaistíte dlhú životnosť a hygienu matraca.
  • Nepolohovateľný rošt Laťový, lamelový nebo segmentový. Poskytuje kvalitní podklad matrace bez možnosti polohování. Důležitým parametrem je tuhost lamel nebo segmentů.
  • Polohovateľný rošt Poskytuje maximální pohodlí s možností různých stupňů polohování – záda, nohy, celek. Rošty jsou polohovatelné manuální nebo motorové.

Tento matrac napomáha predchádzať: Zdravotné matrace napomáha predchádzať niektorým zdravotným problémom.
Bolestiam bedrovej a krčnej chrbtice Jadrá matracov sú certifikované ako zdravotná a navrhnuté tak, aby zabezpečili anatomicky správnu polohu pri spánku a pomohli pri zdravotných komplikáciách.
Bolestiam kĺbov Zdravotné matrace umožňuje potrebné uvoľnenie kĺbov a väzov počas spánku.
prejavom alergie Certifikované materiály zaisťujú zdravotnú nezávadnosť, pôsobí proti vzniku a množeniu roztočov a alergénov .
Tento matrac je vhodný pre spánok: Na všetkých matracoch je možné spať v ľubovoľnej polohe, vďaka úpravám poťahu alebo jadrá sú však niektoré matrace vhodnejšie napríklad pre spánok na boku.
Na boku
Na chrbte
Na bruchu

Výrobca

PerDormire

Popis

Mimoriadne vysoký 40% podiel prírodných látok v zložení matraca veľmi priaznivo pôsobí na relaxáciu hlavne pohybového ústrojenstva. Horná vrstva jadraz bio sójovej pamäťovej penysa ideálne prispôsobuje tvaru tela a spodná Superelastic Soya vďaka vysokej elasticite tvorí výbornú ergonomickú základňua oporu pre Vaše telo.

Prírodné materiály v poťahu zaisťujú antibakteriálne a antiseptické účinky a udržujú suché telesné teplo. Okrem sóje sa v ňom nachádza aj striebro znižujúce počet roztočovv matraci a uhlík, ktorý pomáha rozptyľovať elektrostatický náboj nazbieraný počas dňa. Sójové vlákna v poťahu dodávajú príjemný pocitový efekt.

Hlavní benefity:
• Zdravotní matrace
• 7 ortopedických zón
• Vysoká nosnost matrace
• Líná pěna v potahu
• Snímatelný potah
• Potah s obsahem přírodních extraktů
• Potah zamezující výskytu plísní a bakterií
• Potah dělitelný na 2 části
• Větrací lem


Spýtajte sa na čokoľvek

zadaný email nebude pri oktázke zobrazený
Sem napíšte vašu otázku.

Napíšte svoju recenziu k tomuto produktu

zadaný email nebude pri oktázke zobrazený
pre hodnotenie kliknite
Sem napíšte celkovej zhrnutie Vášho dojmu a výsledného hodnotenia produktu
Klady a zápory uvádzajte každý bod na samostatný riadok.
Pokiaľ vás nič nenapadá, nechajte pole prázdne