Formula 18 cm - matrac o výške 18 cm

Ľutujeme, produkt už nie je v ponuke

Vyberte podobný produkt

Technické parametre

Materiál studená pena
Tuhost a stupnici od 1 do 5, je 1 najmäkší a 5 najtvrdší matrac. Vo výbere správnej tuhosti Vám môže pomôcť aj nasledujúca formulácia pocitov tvrdosti:

tuhosť pocit tvrdosti
1 veľmi mäkký
2 mäkký
3 stredne tuhý
4 tvrdý
5 veľmi tvrdý
2 (mäkký)
3 (stredne tuhý)
Nosnost 120 kg
Snímatelný potah Poťah je ľahko snímateľný a deliteľný na dve samostatné polovice, ktoré je tak možné ľahko prať zvlášť aj menšej práčke áno
Praní 60°C
Výška matrace 18 cm
Možnost atypických rozměrů áno
Záruka 3 roky na jadro

Doporučenie

Pre koho je matrac vhodný:
Muž Muži obecne preferujú stredne tuhé a tuhšie matrace (tuhosť 3 a vyššia). Vo vyššom veku je potom pre patričné pohodlie odporúčané voliť matrac s tuhosťou o niečo nižšou, pre dostatočnú oporu optimálne z lenivej peny.
Žena Ženy všeobecne preferujú matrac mäkší až stredne tuhý (tuhosť 3 a menej). Pre dostatočný komfort je odporúčané voliť matrac z lenivej peny, ktoré poskytujú optimálnu kombináciu pohodlia (mäkkosti) a potrebnej opory.

Tento matrac je vhodné uložiť na: Nielen matrac ale aj jeho uloženie ovplyvňuje kvalitu Vášho spánku. Správnou voľbou spôsobu uloženia zaistíte dlhú životnosť a hygienu matraca.
  • Pevnú dosku Pevná doska alebo podlaha je základným typom uloženia matraca. Cez svoju cenovú nenáročnosť však neumožňuje dobrú cirkuláciu vzduchu a prevetranie matraca.
  • Nepolohovateľný rošt Latový, lamelový alebo segmentový. Poskytuje kvalitný podklad matraca bez možnosti polohovania. Dôležitým parametrom je tuhosť lamiel alebo segmentov.
  • Polohovateľný rošt Poskytuje maximálne pohodlie s možnosťou rôznych stupňov polohovania - chrbát, nohy, celok. Rošty sú polohovateľné manuálne alebo motorové.

Tento matrac napomáha predchádzať: Matrac zo studenej peny napomáha predchádzať niektorým zdravotným problémom.
Bolestiam bedrovej a krčnej chrbtice Kvalitná studená pena je elastická a poskytuje oporu nutnú pre uvoľnenie bedrovej a krčnej chrbtice.
Prejavom alergie Použitie ochranných faktorov zamedzuje vzniku a množeniu roztočov a alergénov v jadre matraca, ktorý tak zachováva vysokú hygienu lôžka.
Nadmernému poteniu v lôžku Zvýšená pórovitosť materiálu jadra napomáha odvetrávať vlhkosť a účinne odvádza pot počas spánku.
Tento matrac je vhodný pre spánok: Na všetkých matracoch je možné spať v ľubovoľnej polohe, vďaka úpravám poťahu alebo jadrá sú však niektoré matrace vhodnejšie napríklad pre spánok na boku.
Na boku
Na chrbte

Výrobca

Tropico

Popis

Komfortný 18 cm matrac so strednou až nižšou tuhosťou. Obojstranné vyhotovenie, 7 zónová profilácia. Vysoko hygienický matrac ponúkajúci ortopedický a anatomický štandard. poteší aj deti. Vyrobený v Krkonošiach. Jadro matraca tvorí odolná a pružná pena Flexifoam a vďaka rozdielnej tuhosti ponúka na výber z dvoch tuhostí pri ležaní. Tuhšia aj mäkšia strana matraca poskytuje ortopedickú profiláciu pre lepšie uvoľnenie svalov a prispôsobenie krivkám tela. poťah Relaxtic zaisťuje hygienický komfort a odvetranie vlhkosti pre príjemné prostredie v lôžku. výhodou je takisto dvojdielna konštrukcia poťahu pre jednoduchú manipuláciu a klimatizačné vrstvy pre odvod potu.


Spýtajte sa na čokoľvek

zadaný email nebude pri oktázke zobrazený
Sem napíšte vašu otázku.

Jozefína Turčanová, 2. 6. 2018 12:08

Dobrý deň, má zákazník možnosť vybrať si tuhosť matraca? Alebo má matrac dve zóny tvrdosti- z každej strany jednu? Ďakujem za odpoveď! Turčanová, telefonická predajkyňa Machala-PreSpánok.s.r.o


PreSpánok, 6. 6. 2018 14:24

Dobrý den, paní Turčanová,

 matrace Formula je oboustranná a z každé strany má jinou tuhost.

Z jedné strany je matrace měkká a z druhé středně tuhá.

Tuhost je u matrací určena a nelze jej měnit.

S pozdravem a přáním krásného dne.

Jana Štosková

zákaznický servis PreSpánok

Napíšte svoju recenziu k tomuto produktu

zadaný email nebude pri oktázke zobrazený
pre hodnotenie kliknite
Sem napíšte celkovej zhrnutie Vášho dojmu a výsledného hodnotenia produktu
Klady a zápory uvádzajte každý bod na samostatný riadok.
Pokiaľ vás nič nenapadá, nechajte pole prázdne