Essence - matrac pre pokojné zaspávanie

Technické parametre

Materiál studená pena
Tuhost a stupnici od 1 do 5, je 1 najmäkší a 5 najtvrdší matrac. Vo výbere správnej tuhosti Vám môže pomôcť aj nasledujúca formulácia pocitov tvrdosti:

tuhosť pocit tvrdosti
1 veľmi mäkký
2 mäkký
3 stredne tuhý
4 tvrdý
5 veľmi tvrdý
2 (mäkký)
3 (stredne tuhý)
Snímatelný potah áno
Výška matrace 21 cm
Výška jádra 18 cm
Doplňková úprava potahu 2 cm pamäťovej peny;6 cm pamäťovej peny studená pena
Záruka 6 rokov

Doporučenie

Pre koho je matrac vhodný:
Muž Muži všeobecne preferujú stredne tuhé a tuhšie matrace (tuhosť 3 a vyššie). Vo vyššom veku je potom pre patričné pohodlie doporučované voliť matrac s tuhosťou o niečo nižšia, pre dostatočnú oporu optimálne z lenivej peny.
Žena Ženy všeobecne preferujú matrace mäkšie až stredne tuhé (tuhosť 3 a menej). Pre dostatočný komfort je doporučované voliť matrac z lenivej peny, ktoré poskytujú optimálnu kombináciu pohodlia (mäkkosti) a potrebné opory.
Dieťa

Tento matrac je vhodné uložiť na: Nielen matrac ale aj jeho uloženie ovplyvňuje kvalitu Vášho spánku. Správnou voľbou spôsobu uloženia zaistíte dlhú životnosť a hygienu matraca.
  • Nepolohovateľný rošt Latový, lamelový alebo segmentový. Poskytuje kvalitný podklad matraca bez možnosti polohovania. Dôležitým parametrom je tuhosť lamiel alebo segmentov.

Tento matrac napomáha predchádzať: Studená pena napomáha predchádzať niektorým zdravotným problémom.
Bolestiam bedrovej a krčnej chrbtice Kvalitná studená pena je elastická a poskytuje oporu nutnú pre uvoľnenie bedrovej a krčnej chrbtice.
prejavom alergie Použité materiály zamedzujú vzniku a množeniu roztočov a alergénov v jadre matraca, ktorá si tak zachová vysokú hygienu lôžka.
Nadmernému potenie v lôžku Zvýšená pórovitosť materiálu jadra napomáha odvetrávať vlhkosť a účinne odvádza pot počas spánku.
Tento matrac je vhodný pre spánok: Na všetkých matracoch je možné spať v ľubovoľnej polohe, vďaka úpravám poťahu alebo jadrá sú však niektoré matrace vhodnejšie napríklad pre spánok na boku.
Na boku
Na chrbte

Výrobca

PerDormire

Popis

Máte radi príjemnú vôňu vo vašej spálni? Potom je matrac Essence ako stvorený práve pre vás. Poťah matraca totiž obsahuje mikro kapsule s vôňou levandule, ktorá sa postupne uvoľňuje pri ležaní na matraci. Navodzuje uvoľnenie počas zaspávania a vy si tak môžete vychutnať intenzívnejší odpočinok. Poťah matraca naviac aktívne eliminuje pachy.

Matrac Essence poteší vzhľadom a vôňou nielen zmysly. Essence disponuje tiež vysokým podielom pamäťovej peny ViscoMind® v jadre aj poťahu matraca. Tá zaisťuje úľavu od tlaku, stálu oporu vášho tela a dotvarovanie podľa vašich kriviek. Celkovo teda vytvára podmienky pre hlboký spánok. Vy sa tak nebudete budiť neustálym prevaľovaním a lepšie sa vyspíte.

Užite si komfortný spánok po celú noc, po ktorom sa prebudíte krásne odpočinutí. Váš chrbát a krk vám iste poďakujú. Vyskúšajte matrac Essence na niektorej z našich predajní PreSpánok.

Kľúčové vlastnosti

• Kvalitnejší a pokojnejší spánok vďaka pamäťovej pene ViscoMind®
• Látka Bayscent neutralizuje pachy pre zdravšie prostredie
• Vysoká priedušnosť pre odvod vlhkosti a tepla
• Levanduľa v poťahu pre pokojnejšie zaspávanie


Zloženie matraca

• Poťah strana A:
• 2 cm pamäťovej peny
• 6 cm pamäťovej peny
• 12 cm studenej peny


Spýtajte sa na čokoľvek

zadaný email nebude pri oktázke zobrazený
Sem napíšte vašu otázku.

Peter Toth, 8. 3. 2018 19:19

Dobry den prajem , chcel by som sa spytat ci by bolo velmi zle ak by sme tento matrac dali na paletovu postel ,alebo ake to ma vplyvy ,nevyhody ? Dakujem


PreSpánok, 12. 3. 2018 11:04

Dobrý den, pane Tothe,

 u všech matrací je nutno zajistit odvětrávání, aby nebyly ovlivněny funkce matrace.

V případě, že matraci tedy položíte na palety, které toto budou zajišťovat je tento způsob uložení vhodný.

V případě dalších dotazů nás opět kontaktujte.

S přáním krásného dne.

Jana Štosková

zákaznický servis PreSpánok

Napíšte svoju recenziu k tomuto produktu

zadaný email nebude pri oktázke zobrazený
pre hodnotenie kliknite
Sem napíšte celkovej zhrnutie Vášho dojmu a výsledného hodnotenia produktu
Klady a zápory uvádzajte každý bod na samostatný riadok.
Pokiaľ vás nič nenapadá, nechajte pole prázdne

iveta, 6. 3. 2018

úúžasný. najlepšie sa dá vychutnať na lamelovom nastaviteľnom rošte. Poťah som už prala a veľmi ľahko sa dá dať dole a prežil aj pranie bez akéhokoľvek znehodnotenia.

Pre 0 ľudí z 0 bola táto recenzia prínosná. Pomohla tiež Vám? ÁNO NIE