Confort Roses - matrac zo studenej peny

Technické parametre

Materiál studená pena
Tuhost a stupnici od 1 do 5, je 1 najmäkší a 5 najtvrdší matrac. Vo výbere správnej tuhosti Vám môže pomôcť aj nasledujúca formulácia pocitov tvrdosti:

tuhosť pocit tvrdosti
1 veľmi mäkký
2 mäkký
3 stredne tuhý
4 tvrdý
5 veľmi tvrdý
3 (stredne tuhý)
4 (tvrdý)
Nosnost 100 kg
Praní 30°C
Výška matrace 24 cm
Výška jádra 22 cm
Doplňková úprava potahu Strana A a B: 0,65 cm studenej peny v poťahu. studená pena
Záruka 2 roky na poťah, 6 rokov na jadro

Doporučenie

Pre koho je matrac vhodný:
Muž Muži všeobecne preferujú stredne tuhé a tuhšie matrace (tuhosť 3 a vyššie). Vo vyššom veku je potom pre patričné pohodlie doporučované voliť matrac s tuhosťou o niečo nižšia, pre dostatočnú oporu optimálne z lenivej peny.
Žena Ženy všeobecne preferujú matrace mäkšie až stredne tuhé (tuhosť 3 a menej). Pre dostatočný komfort je doporučované voliť matrac z lenivej peny, ktoré poskytujú optimálnu kombináciu pohodlia (mäkkosti) a potrebné opory.
Dieťa

Tento matrac je vhodné uložiť na: Nielen matrac ale aj jeho uloženie ovplyvňuje kvalitu Vášho spánku. Správnou voľbou spôsobu uloženia zaistíte dlhú životnosť a hygienu matraca.
  • Pevnú dosku Pevná doska alebo podlaha je základným typom uloženia matraca. Cez svoju cenovú nenáročnosť však neumožňuje dobrú cirkuláciu vzduchu a prevetranie matraca.
  • Nepolohovateľný rošt Latový, lamelový alebo segmentový. Poskytuje kvalitný podklad matraca bez možnosti polohovania. Dôležitým parametrom je tuhosť lamiel alebo segmentov.
  • Polohovateľný rošt Poskytuje maximálne pohodlie s možnosťou rôznych stupňov polohovanie - chrbát, nohy, celok. Rošty sú polohovateľné manuálne alebo motorové.

Tento matrac napomáha predchádzať: Studená pena napomáha predchádzať niektorým zdravotným problémom.
Bolestiam bedrovej a krčnej chrbtice Kvalitná studená pena je elastická a poskytuje oporu nutnú pre uvoľnenie bedrovej a krčnej chrbtice.
prejavom alergie Použité materiály zamedzujú vzniku a množeniu roztočov a alergénov v jadre matraca, ktorá si tak zachová vysokú hygienu lôžka.
Nadmernému potenie v lôžku Zvýšená pórovitosť materiálu jadra napomáha odvetrávať vlhkosť a účinne odvádza pot počas spánku.
Tento matrac je vhodný pre spánok: Na všetkých matracoch je možné spať v ľubovoľnej polohe, vďaka úpravám poťahu alebo jadrá sú však niektoré matrace vhodnejšie napríklad pre spánok na boku.
Na boku
Na chrbte

Výrobca

PerDormire

Popis

Matrac, ktorý Vás na prvý pohľad upúta a zaujme svojím originálnym poťahom, dizajnom, ktorý nenájdete u hocijakej matraca.

Dvojvrstvové jadro matraca s 11 cm studenej peny a 11 cm studenej peny s odlišnými tuhostami prináša komfortný spánok a možnosť vybrať si tuhosť matraca, ideálny pre partnerov. Poťah obsahuje mikrokapsule Bayscent, ktoré zamedzujú vzniku baktérií a tým eliminuje pachy a prepožičiava tkanine dlhodobo príjemnú sviežu vôňu.

Matrac je vákuovo balená pre ľahšiu manipuláciu a prepravu až k Vám domov a zároveň je dokladom kvality použitých materiálov.

Matrac má nesnímateľný poťah. Obsahuje popruhy pre lepšie prenášanie.


Podobné produkty nájdete taktiež tu

Matrace PerDormire

Spýtajte sa na čokoľvek

zadaný email nebude pri oktázke zobrazený
Sem napíšte vašu otázku.

Miroslav Majerník, 12. 10. 2018 16:26

Dobrý deň, takyto matrac do 120 kg. Rozmery 100x200cm. Mám záujem.
Ďakujem.


PreSpánok, 18. 10. 2018 14:19

Dobrý den, 

matrace Confort Roses je již pouze doprodej skladových a expozičních zásob a není možné jej objednat.

Matrace s podobnými vlastnostmi je Adam.

S pozdravem a přáním krásného dne.

Jana Štosková

zákaznický servis ProSpánek

Napíšte svoju recenziu k tomuto produktu

zadaný email nebude pri oktázke zobrazený
pre hodnotenie kliknite
Sem napíšte celkovej zhrnutie Vášho dojmu a výsledného hodnotenia produktu
Klady a zápory uvádzajte každý bod na samostatný riadok.
Pokiaľ vás nič nenapadá, nechajte pole prázdne