O roštoch do postele


Posteľový rošt je spolu s matracom nenápadnou súčasťou celej postele a výrazne ovplyvňuje celý spánok a jeho kvalitu. Nestačí len zvoliť dobrú matrac, bez zodpovedajúcich roštov totiž nebude mať ten správny efekt. Ako si ale vybrať v tom množstve tie pravé? Vynasnažíme sa tie hlavné body osvetliť v nasledujúcich článkoch.


Kategórie článkov

Všetko O spánku O matracoch O posteliach O vankúšoch O lôžkovinách a obliečkach O roštoch do postele Nespavosť a poruchy spánku Typy pre zdravý spánok

5 krokov ku zdravému spánku

Predstavujeme jednoduchý súhrn najdôležitejších krokov, ktoré vedú k dokonalému a predovšetkým zdravému spánku.

čítať viac

Ako vybrať posteľ?

Je to neuveriteľné, ale v posteli trávime 1/3 času, a preto by sme mali posteľ podľa toho starostlivo vyberať. Aj preto je zvláštne, ako málo pozornosti tomuto nábytku veľa ľudí venuje hoci dobrý spánok ovplyvňuje našu náladu a zdravie.

čítať viac

3 kroky, ktoré vedú k Vášmu dokonalému spánku

Skombinujte vysoko kvalitný rošt postele so správnym matracom a vankúšom a vychutnajte si vynikajúci komfort a podporu, ktorú poskytuje kompletný spací systém. S výberom všetkých komponentov poradíme v tomto článku.

čítať viac

4 veci, ktoré musíte vedieť o posteľových roštoch

Pre zdravý spánok sú samozrejme dôležité kvalitné matrace, ale tiež voľba správneho roštu značne prispieva ku kvalite nášho spánku a zaručuje jeho správnu funkčnosť. Správne zvolené rošty majú tiež vplyv na odvod vlhkosti, vzdušnosť matracu a ovplyvňujú aj ortopedické vlastnosti matraca alebo jeho životnosť.

čítať viac

Spoznajte výhody motorovo polohovateľných roštov

Určite chcete, aby sa Vaša posteľ dokonale prispôsobila Vašim potrebám. Klasické lôžko môže byť akokoľvek pohodlné, avšak dokáže ponúknuť to najvyššie možné pohodlie? Ak si zaobstaráte lôžko s motorovo polohovateľným roštom, spoznáte úplne novú úroveň zdravého spánku a komfortu.

čítať viac

Hore