O roštoch do postele


Posteľový rošt je spolu s matracom nenápadnou súčasťou celej postele a výrazne ovplyvňuje celý spánok a jeho kvalitu. Nestačí len zvoliť dobrú matrac, bez zodpovedajúcich roštov totiž nebude mať ten správny efekt. Ako si ale vybrať v tom množstve tie pravé? Vynasnažíme sa tie hlavné body osvetliť v nasledujúcich článkoch.


Kategórie článkov

Všetko O spánku O matracoch O posteliach O vankúšoch O lôžkovinách a obliečkach O roštoch do postele Nespavosť a poruchy spánku Typy pre zdravý spánok

Aké predsavzatia si dávame v PreSpánku my?

Pretože predsavzatia si dáva takmer každý, ani my v PreSpánku nie sme výnimkou. Aj my si dávame predsavzatia, ktoré sa snažíme splniť. Aké sú tie naše?

čítať viac

Základná starostlivosť o vaše matrace v štyroch krokoch

S našim matracom každý deň trávime tretinu dňa a celkovo tak v posteli trávime tretinu celého života. Tento čas trávime spánkom a relaxáciou. Je to veľmi dôležitá súčasť nášho života a mala by byť čo najpríjemnejšia. Preto by sme mali matracu venovať aspoň základnú starostlivosť. S nami zistíte, že je to hračka.
čítať viac

5 krokov ku zdravému spánku

Predstavujeme jednoduchý súhrn najdôležitejších krokov, ktoré vedú k dokonalému a predovšetkým zdravému spánku.

čítať viac

Ako vybrať posteľ?

Je to neuveriteľné, ale v posteli trávime 1/3 času, a preto by sme mali posteľ podľa toho starostlivo vyberať. Aj preto je zvláštne, ako málo pozornosti tomuto nábytku veľa ľudí venuje hoci dobrý spánok ovplyvňuje našu náladu a zdravie.

čítať viac

3 kroky, ktoré vedú k Vášmu dokonalému spánku

Skombinujte vysoko kvalitný rošt postele so správnym matracom a vankúšom a vychutnajte si vynikajúci komfort a podporu, ktorú poskytuje kompletný spací systém. S výberom všetkých komponentov poradíme v tomto článku.

čítať viac

Hore