späť na zoznam článkov

Prečo zvoliť matrac TEMPUR

Logo TEMPUR

Čím si matrace TEMPUR získali priazeň miliónov spáčov po celom svete? Inovatívny materiál pôvodne vyvinutý pre pohodlie a bezpečnosť kozmonautov v NASA našiel postupne svoje uplatnenie aj v spálni. Spací systém TEMPUR je navrhnutý tak, aby poskytoval maximálne pohodlie a podmienky pre ten najkvalitnejší spánok, ako by ste spali v stave beztiaže...

Maximálne zníženie tlaku

Materiál TEMPUR® pohlcuje tlak a rovnomerne rozkladá telesnú hmotnosť. Vďaka tomu vzniká na matraci oveľa menej tlakových bodov a Vy tak môžete telu dopriať pohodlný a ničím nerušený spánok bez prevaľovanie a otáčania.

Matrac TEMPUR má výrazne menej tlakových bodov

Lepšia absorbcia pohybu

Materiál TEMPUR® absorbuje pohyb lepšie ako iné materiály, čo je vidieť pri meraní odrazu. Čím je odraz nižší, tým lepšie materiál pohyb pohlcuje a vytvára pokojnejšie prostredie pre spánok Váš aj vášho partnera.

Lepšia absorbcia pohybu matracov TEMPUR

Individuálna podpora tela

Materiál TEMPUR® je navrhnutý tak, aby sa individuálne prispôsobil a vyhovoval Vám. Viskoelastické bunky TEMPUR® absorbujú hmotnosť, dokonale kopírujú tvar tela a poskytujú mu oporu presne tam, kde potrebuje. Vďaka tomu Vás nikde nič netlačí a Vy spíte v správnej polohe pokojne po celú noc.

Dokonalá opora tela na matraci TEMPUR

Skúška časom

Matrace TEMPUR® obstoja aj v skúške času. Ich životnosť totiž približne dvakrát presahuje zvyčajnú životnosť iných matracov. Garancia životnosti je dokladom vysokej kvality matracov TEMPUR®.

Garancia matracov TEMPUR

Správny pocit pre každé telo

TEMPUR® ponúka 4 kolekcie matracov, každú s odlišným pocitom. Vďaka tomu si každý môže vybrať pocit, ktorý mu vyhovuje. Všetky pocity navyše v jednotných výškach matracov, ktoré tak môžete ľubovoľne kombinovať. Vyskúšajte ich a nechajte svoje telo vybrať.


Chcete sa o matracoch a spacom systéme TEMPUR® dozvediet viac? Príďte si ich vyskúšať do predajní PreSpánok kdekoľvek na Slovensku.

 

Nájsť najbližšiu predajňu 


 

Posledné články

Správny čas na výmenu vašich lôžkovín práve nastal.

Aj v lôžkovinách nájdeme niekoľko rozdielov, ktoré by ste mali poznať a pri výbere ložkovín sa nimi riadiť. Vedeli ste napríklad, že existujú tri druhy ložkovín? Alebo, že aj lôžkoviny môžu zabezpečovať stálu teplotu v lôžku? Tiež ste možno netušili, že lôžkoviny by sme mali meniť podľa ročných období. Je to pre vás novinka? Poďme sa na lôžkoviny pozrieť zblízka.
čítať viac

Ako ovplyvňuje šport kvalitu nášho spánku?

Spánok je základnou fyziologickou potrebou. V priebehu spánku regenerujeme, relaxujeme a obnovujeme energiu. Dlhodobý nedostatok spánku má veľký vplyv na naše zdravie a fyzičku. Dá sa teda povedať, že spánok ovplyvňuje náš výkon v akomkoľvek športe.
čítať viac