O matracoch


Vstávate svieži a oddýchnutí? Alebo naopak máte pocit, ako by ste skoro vôbec nespali? Ak áno, vinníkom bude zlá matraca. Tu sa nahí rozobrať hlavné aspekty, ktoré by Vás mali zaujímať pri výbere matraca do postele, od jej tuhosti, cez materiály či samotnú posteľ až po to, ako spíte alebo na čo ste alergickí.


Kategórie článkov

Všetko O spánku O matracoch O posteliach O vankúšoch O lôžkovinách a obliečkach O roštoch do postele Nespavosť a poruchy spánku Typy pre zdravý spánok

Výnimočné matrace menom Stearns & Foster

Predstavujeme ucelenú radu ručne spracovaných matracov s puncom originality a luxusu menom Stearns & Foster. Nechajte sa okúzliť klasickým vzhľadom a doprajte si ten najkvalitnejší možný spánok.

čítať viac

Prečo zvoliť matrac TEMPUR

Prečo sú matrace TEMPUR lepšie ako iné matrace a čím si získali priazeň miliónov spáčov po celom svete? Inovatívny materiál pôvodne vyvinutý pre pohodlie a bezpečnosť kozmonautov v NASA našiel postupne svoje uplatnenie aj v spálni. Ako ale vie ovplyvniť váš spánok?

čítať viac

3 kroky, ktoré vedú k Vášmu dokonalému spánku

Skombinujte vysoko kvalitný rošt postele so správnym matracom a vankúšom a vychutnajte si vynikajúci komfort a podporu, ktorú poskytuje kompletný spací systém. S výberom všetkých komponentov poradíme v tomto článku.

čítať viac

4 veci, ktoré musíte vedieť o posteľových roštoch

Pre zdravý spánok sú samozrejme dôležité kvalitné matrace, ale tiež voľba správneho roštu značne prispieva ku kvalite nášho spánku a zaručuje jeho správnu funkčnosť. Správne zvolené rošty majú tiež vplyv na odvod vlhkosti, vzdušnosť matracu a ovplyvňujú aj ortopedické vlastnosti matraca alebo jeho životnosť.

čítať viac

Trápia Vás bolesti chrbta? Stavte na pamäťovú penu!

Že je kvalitný matrac predpokladom kvalitného spánku, to je bez debát. Ak túžite po naozajstnom pohodlí, potom stavte na pamäťovú penu. Prečo jej venovať pozornosť sa dočítate v našom článku.

čítať viac

Hore