O matracoch


Vstávate svieži a oddýchnutí? Alebo naopak máte pocit, ako by ste skoro vôbec nespali? Ak áno, vinníkom bude zlá matraca. Tu sa nahí rozobrať hlavné aspekty, ktoré by Vás mali zaujímať pri výbere matraca do postele, od jej tuhosti, cez materiály či samotnú posteľ až po to, ako spíte alebo na čo ste alergickí.


Kategórie článkov

Všetko O spánku O matracoch O posteliach O vankúšoch O lôžkovinách a obliečkach O roštoch do postele Nespavosť a poruchy spánku Typy pre zdravý spánok

Čo ovplyvňuje kvalitu spánku?

Spánok je najdôležitejšou formou odpočinku každého človeka - je dôležitý pre regeneráciu našich síl, ako psychických tak aj fyzických. Podmienkou pre zdravý spánok, pri ktorom čerpáme energiu pre ďalší deň, je uvoľnenie chrbtice, kĺbov a svalov.

čítať viac

Čo sú to hybridné matrace?

Matrace Sealy predstavujú budúcnosť zdravého spánku v podobe hybridných matracov. Tie zaisťujú kvalitný spánok vďaka kombinácií najlepšej technológií akými sú inovatívne gelové peny a titánové pružiny vo vnútri matraca.

čítať viac

Čo je TEMPUR a čím je výnimočný?

Predstavujeme ucelenú radu matracov z unikátneho materiálu TEMPUR v kolekciách TEMPUR Original, TEMPUR Cloud a TEMPUR Sensation. Spoznajte v čom spočíva jedinečnosť vesmírneho materiálu TEMPUR, ktorý Vám prináša ten najkvalitnejší spánok.

čítať viac

Aký detský matrac zvoliť?

Hľadáte detský matrac, aby vyhovoval vášmu dieťaťu? Pozrite sa na naše tipy, ako vyberať matrac pre dieta a čo všetko by mal spĺňať.

čítať viac

Ako vybrať správny matrac?

Pri výbere matraca nesmieme zabudnúť na niekoľko faktorov, ktoré ovplyvňujú našu správnu voľbu. Veríme, že tento stručný návod „Ako si vybrať správny matrac?“ vám pomôže vybrať si zo širokej ponuky matracov ten správny.

čítať viac

Hore