späť na zoznam článkov

Aké predsavzatia si dávame v PreSpánku my?

Na konci roka asi každého napadne zrekapitulovať si, čo sa za minulý rok stalo, a tak nejako sa rozlúčiť so starým rokom. Prichádza však nový rok a s ním aj veľa prianí a cieľov. Či už vedome, alebo nevedomky, takmer každý si dá nejaké predsavzatie a snaží sa ho splniť.

Zdravý chrbát pre každého

Ako na to, aby nám toto nadšenie z nových dní s novým predsavzatím vydržalo, ste sa už dozvedeli v minulom článku – Ako naozaj dodržať novoročné predsavzatia?

A pretože predsavzatia si dáva takmer každý, ani my v PreSpánku nie sme výnimkou. Aj my si dávame predsavzatia, ktoré sa snažíme splniť. Aké sú tie naše?

Zdravý chrbát pre každého

Našim prianím a cieľom je zdravý chrbát a kvalitný spánok pre každého. Toto naše prianie nie je nesplniteľné, ako sa môže na prvý pohľad zdať. K zdravému chrbtu a kvalitnému spánku potrebujeme predovšetkým dve veci. Kvalitný matrac a vhodný rošt. Tieto dve nevyhnutné veci , ak sú správne vybrané, vytvárajú základ vašich nerušených nocí plných kvalitného odpočinku pre vaše svaly, kĺby a chrbticu. Tým je zaistený zdravý spánok, na ktorý sa budete tešiť každučký deň po celý rok.

Ďalším našim predsavzatím je ušetriť vám aspoň trochu času naviac, ktorý môžete stráviť so svojimi blízkymi. Preto zaisťujeme dopravu až k vám domov. Zložité montovanie postele vás takisto nečaká. Naši špecialisti to urobia za vás. A ak potrebujete „iba“ nový vankúš alebo prikrývku, čas vám ušetrí aj to, že väčšinu našich produktov máme na sklade v predajni.

Posledným našim predsavzatím je, aby sme vám boli čím ďalej, tým bližšie. Preto rozširujeme sieť našich predajní a snažíme sa tak pokryť celé Slovensko.

Poďte plniť tieto naše predsavzatia s nami a zaistite zdravý chrbát pre vás a vašu rodinu. Prvým krokom je navštívenie našej predajne, kde vám naši zaškolení špecialisti radi poradia s výberom matraca, roštu, ale aj ďalších komponentov presne podľa vašich potrieb a predstáv.


Posledné články

Aký matrac zvoliť v pokročilom veku? 1. diel

Pre každé obdobie života je vhodný iný matrac. Aký zvoliť, ak sa nám už na tvári objavujú vrásky od úsmevu, ale aj prichádzajú aj nejaké zdravotné obmedzenia?
čítať viac

Ako naozaj dodržať novoročné predsavzatia?

Každý Nový rok je jeden malý začiatok. Pri tejto príležitosti si dávame nové ciele, sny a predsavzatia. Je to ideálna príležitosť na pripomenutie si krásnych okamihov minulého roku a stanovenia cieľov na rok, ktorý sa práve začal. Ako si ale toto nadšenie udržať dlhšie, než raz napadne a roztopí sa sneh?

čítať viac