[email protected]
+421948062906
poradenská linka je dostupná Po - Pia od 8:00 do 18:00 a So - Ne od 9:00 do 16:00
Menu Zavrieť
0 0 €
Váš košík je zatiaľ prázdny.
Úvodná strana Postele Postele podľa rozmerov Postele 160x200 cm Drevená posteľ Stacy, prevedenie BO102 biela, 160x200 cm
Doprava zadarmo
Iba e-shop

Drevená posteľ Stacy, prevedenie BO102 biela, 160x200 cm

Chcete vytvoriť perfektné domáce prostredie v škandinávskom štýle? Posteľ Stacey je pre to absolútne ideálna. Kvalitná česká výroba je vytvorená z návrhov škandinávskych dizajnérov. Zobraziť viac
Značka: PreSpánok
? Pomoc s výberom

Farba

BK1 BO102 BO105
Na objednávku - Tovar doručíme v týždni od 05.12. do 09.12.
Doprava od 0,00 € ?
634,00 €
Skvelý pomer ceny a kvality Skvelý pomer ceny a kvality Poctivá remeselná výroba Poctivá remeselná výroba Záruka 5 rokov Záruka 5 rokov Kvalitné spoje a kovanie Kvalitné spoje a kovanie Vysoká životnosť konštrukcie Vysoká životnosť konštrukcie Najkvalitnejšie materiály Najkvalitnejšie materiály Český výrobok Český výrobok

Postel z masívu

Chcete vytvoriť perfektné domáce prostredie v škandinávskom štýle? Posteľ Stacey je pre to absolútne ideálna. Kvalitná česká výroba je vytvorená z návrhov škandinávskych dizajnérov. Je vyrábaná metódami, ktoré predlžujú životnosť celej postele. Zaručujú, že sa posteľ neskrúti, nepopraská a nebude vŕzgať. Buk, či du? Olej alebo lak? Materiál s povrchovou úpravou už necháme na vás. Zvoliť si môžete jemnú kresbu buku alebo naopak, výraznú kresbu dubového dreva.

Dokonale padne do vašeho interiéru, pretože môžete vyberať z niekoľkých farieb. My pre vás zariadime správnu povrchovú úpravu:

  • Lak – morená a lakovaná povrchová úprava vám zaistí trvalú ochranu pred vonkajšími vplyvmi. Stačí tak bežná údržba, aby ste zachovali jej krásu. Lakovaná úprava je dostupná v bielej a prírodnej farbe
  • Zmes oleja vosku – Olej preniká do hĺbky 1+2 mm dreva, kde slúži ako výživa – nepraská ani nevŕzga. Vosk zostáva na povrchu, tam vytvára hodvábny lesk. Táto ekologická zmes zanecháva rám dlhodobo krásny. Stačí iba vlhká handrička, aby ste udržali posteľ v dokonalom stave. Tento variant je dostupný v prírodnej, bielej alebo šedej farbe.

Túto vysoko kvalitnú, celomasívnu posteľ vám s radosťou zložíme a pripravíme pre váš dokonalý spánok.

 

Kľúčové vlastnosti

✔ Český výrobca
✔ Záruka 5 rokov na konštrukčnú pevnosť
✔ Vysoká životnosť konštrukcie
✔ Najkvalitnejšie materiály
✔ Skvelý pomer ceny a kvality

Výber dreviny

 

Postele vyrobené z dubu či buku patria v nábytkárskom priemysle kvalitatívne k materiálovej špičke. Majú vysokú pevnosť a stabilitu, exkluzívny vzhľad a dlhú životnosť

Buk

Buk je veľmi kvalitná drevina s výbornými vlastnosťami. Je pevný a charakteristický veľmi jemnou textúrou.

Dub

Dub, ktorý patrí medzi najhodnotnejšie a najkvalitnejšie dreviny, vyniká predovšetkým výraznou textúrou a svojou pevnosťou. Spálne vyrobené z dubového dreva predstavujú najvyššiu kvalitatívnu, funkčnú a estetickú triedu nábytku.

Povrchová úprava

Lakovaná úprava

Hotové diely postele sú ošetrené vrstvami laku a vytvoria tak povrchovú vrstvu, ktorá ho ochráni pred opotrebením, poškodením a starnutím. Ďalším benefitom je, že vďaka laku je veľmi ľahké posteľ udržiavať – stačí vám k tomu suchá alebo navlhčená handrička. Lakované postele sú lesklé a na dotyk príjemne hladké.

Dostupné prevedenia: BK1, BK2, D1, D2

Úprava olejom a voskom

Druhým variantom je povrchová úprava zmesí oleja a vosku. Na rozdiel od laku, ktorý zostáva na povrchu sa táto zmes vpíja priamo dreva. Vďaka tejto technológii vizuálne vynikne štruktúra dreva, posteľ získa matnejší vzhľad a na dotyk zamatovú hebkosť. Táto úprava je 100% prírodná. Aj tu je údržba veľmi jednoduchá. Stačí suchá alebo vlhčená handrička. Oproti laku je tu ešte jedna výhoda – farbu postele si môžete po niekoľkých rokoch jednoducho oživiť pretretím špeciálnym olejom.

Dostupné prevedenia: BO101, BO102, BO105, DO201, DO202, DO205

Vzorník barev ProSpánek pro postel PreSpánok

Generačná životnosť

Generačná životnosť už v názve vypovedá o tom, že posteľ vydrží veľmi dlho. Môžeme to tvrdiť z niekoľkých dôvodov:

  • Cinkové spracovanie s hlbokými spojmi, ktoré v kombinácií s kvalitnou povrchovou úpravou zaručuje, že drevo už ďalej nepracuje, takže sa nebude krútiť a praskať. Cink je označenie spoja. Celým názvom sa tomuto prevedeniu hovorí aj „cinková špárovka“. Najkvalitnejšie kusy masívu sú spájané k sebe pozdĺžne aj priečne „cik cak“, aby posteľ bol čo najpevnejšia. V nábytkárstve sa často uvádza, že ak sú vybrané kvalitné kusy masívu a výrobok je práve z „cinkovej špárovky“ (cinku), na zničenie potrebujete veľkú sekeru.
  • Kov na kov je metóda, ktorú používame na konštrukciu postelí. V dreve vyvŕtame otvor, ktorým prejde skrutka a ten je na druhej strane dotiahnutý maticou s podložkou. Tým sa vyhneme akémukoľvek „vyviklaniu“ dreva a následnému vŕzganiu.
  • Zároveň je možné posteľ aj niekoľkokrát rozmontovať a znovu zmontovať bez poškodenia. Na pevnosť konštrukcie poskytujeme záruku 5 rokov.

Technické parametre

Materiál masiv
Rozmer 160x200 cm
Nosnosť na osobu 150 kg
Výška čela 88 cm
Výška hornej hrany bočnice od zeme 45 cm
Spôsob uchytenia roštov ? latka
Farba BO102
Šírka 168 cm
Dĺžka 205 cm
Atypy ? áno
Výška čela od bočnice 43 cm
Počet výškových polôh pre uloženie roštu ? 3
Vlastná výška bočnice kovania 17 cm
Najnižšie uloženie kovania 32,5 cm
Najvyššie uloženie kovania 39 cm
Záruka ? 5 rokov
0/5
na základe 0 hodnotení
5 hviezdičiek
4 hviezdičky
3 hviezdičky
2 hviezdičky
1 hviezdička

Nové hodnotenie