Cashmere Queen - pružinový matrac

Ľutujeme, produkt už nie je v ponuke

Vyberte podobný produkt

Technické parametre

Materiál pružiny
Tuhost a stupnici od 1 do 5, je 1 najmäkší a 5 najtvrdší matrac. Vo výbere správnej tuhosti Vám môže pomôcť aj nasledujúca formulácia pocitov tvrdosti:

tuhosť pocit tvrdosti
1 veľmi mäkký
2 mäkký
3 stredne tuhý
4 tvrdý
5 veľmi tvrdý
3 (stredne tuhý)
Nosnost 150 kg
Výška matrace 32 cm

Doporučenie

Pre koho je matrac vhodný:
Muž Muži všeobecne preferujú stredne tuhé a tuhšie matrace (tuhosť 3 a vyššie). Vo vyššom veku je potom pre patričné pohodlie doporučované voliť matrac s tuhosťou o niečo nižšia, pre dostatočnú oporu optimálne z lenivej peny.
Žena Ženy všeobecne preferujú matrace mäkšie až stredne tuhé (tuhosť 3 a menej). Pre dostatočný komfort je doporučované voliť matrac z lenivej peny, ktoré poskytujú optimálnu kombináciu pohodlia (mäkkosti) a potrebné opory.

Popis

Povrchové materiály matrace sú starostlivo vyberané pre pocit výnimočné hebkosti. Zvlášť potom extrémne jemná a hrejivá tkanina s krémovým nádychom, ktorá má vysoký podiel kašmíru - Cashmerre Queen. Jedinečné luxusné prešitie zvýrazňuje výnimočné vlastnosti týchto hybridných matracov. Poťah nie je snímateľný a kvôli delikátnym materiálom nemožno prať v automatickej práčke. Matrac možno čistiť iba ručne - polosuchou hubkou. Odporúčame kvalitný matracový chránič a prestieradlá na matrace do 35 cm (napr. Tempur Fit).

Ohromným benefitom sú 10 cm penové okraje po celom obvode oboch matracov - čo zabezpečuje pevnosť po celej ploche aj v prípade, keď do postele líhajú alebo z nej vstávate. Jedným z meradiel kvality matracov je jej hmotnosť. Každá z nich má cca 60 kg, doporučujeme teda manipuláciu minimálne dvoch ľudí. Nosnosť matracov je 150 kg (na osobu).


Spýtajte sa na čokoľvek

zadaný email nebude pri oktázke zobrazený
Sem napíšte vašu otázku.

Napíšte svoju recenziu k tomuto produktu

zadaný email nebude pri oktázke zobrazený
pre hodnotenie kliknite
Sem napíšte celkovej zhrnutie Vášho dojmu a výsledného hodnotenia produktu
Klady a zápory uvádzajte každý bod na samostatný riadok.
Pokiaľ vás nič nenapadá, nechajte pole prázdne