Cashmere Plus - sendvičový matrac z lenivej peny

Technické parametre

Materiál Tiež visko alebo "lenivá" pena sa vyznačuje schopnosťou meniť svoju tuhosť v závislosti na tlaku. Vďaka tomu sa dokonale prispôsobuje krivkám tela a poskytuje vynikajúcu ortopedickú oporu. lenivá pena
Nosnost 150 kg
Snímatelný potah Snímateľný poťah s možnosťou prania áno
Praní 30°C
Výška matrace 28 cm
Výška jádra 25 cm
Potah Kašmírové vlákna, zaisťujúce hebkosť poťahu. Cashmere Plus
Možnost atypických rozměrů áno
Záruka 2 roky na potah, 6 let na jádro

Doporučenie

Pre koho je matrac vhodný:
Muž Muži všeobecne preferujú stredne tuhé a tuhšie matrace (tuhosť 3 a vyššie). Vo vyššom veku je potom pre patričné pohodlie doporučované voliť matrac s tuhosťou o niečo nižšia, pre dostatočnú oporu optimálne z lenivej peny.
Žena Ženy všeobecne preferujú matrace mäkšie až stredne tuhé (tuhosť 3 a menej). Pre dostatočný komfort je doporučované voliť matrac z lenivej peny, ktoré poskytujú optimálnu kombináciu pohodlia (mäkkosti) a potrebné opory.

Tento matrac je vhodné uložiť na: Nielen matrac ale aj jeho uloženie ovplyvňuje kvalitu Vášho spánku. Správnou voľbou spôsobu uloženia zaistíte dlhú životnosť a hygienu matraca.
  • Nepolohovateľný rošt Laťový, lamelový nebo segmentový. Poskytuje kvalitní podklad matrace bez možnosti polohování. Důležitým parametrem je tuhost lamel nebo segmentů.
  • Polohovateľný rošt Poskytuje maximální pohodlí s možností různých stupňů polohování – záda, nohy, celek. Rošty jsou polohovatelné manuální nebo motorové.

Tento matrac napomáha predchádzať: Matrac z lenivej peny napomáha predchádzať niektorým zdravotným problémom.
Bolestiam bedrovej a krčnej chrbtice Lenivá pena s antidekubitným efektom zaisťuje anatomicky správnu polohu a umožňuje potrebné uvoľnenie a relaxáciu svalstva pohybového aparátu.
Bolestiam kĺbov Antidekubitní efekt matracov z lenivej peny umožňuje potrebné uvoľnenie kĺbov a väzov počas spánku.
nekľudnému spanie Lenivá pena stabilizuje telo v optimálnej polohe a eliminuje prevaľovanie a otáčanie počas noci .
obehovým problémom Materiál matraca nevytvára protitlak a umožňuje bezproblémovú cirkuláciu, kedy dochádza k lepšiemu prekrveniu a tým pádom lepšiu relaxáciu svalstva.
Tento matrac je vhodný pre spánok: Na všetkých matracoch je možné spať v ľubovoľnej polohe, vďaka úpravám poťahu alebo jadrá sú však niektoré matrace vhodnejšie napríklad pre spánok na boku.
Na boku
Na chrbte
Na bruchu

Výrobca

PerDormire

Popis

Matrac Cashmere Plus doprevádza Váš spánok mimoriadne hebkým objatím, ktoré matrac prepožičiavajú kašmírové vlákna v jeho poťahu.

Hypoalergénny poťah matracu je pre vyšší komfort a dotvarovanie prešitý vrstvou pamäťovej peny, ktorá má schopnosť dokonale sa prispôsobiť krivkám tela.

Jadro zložené z troch vrstiev poskytuje správnu oporu chrbtice a uvolnenie svalstva vďaka dalšej vrstve komfortnej pamäťovej peny a dvom vrstvám studenej peny s rôznymi tuhosťami.

Matrac Cashmere Plus tak v kombinácii scelkom snímateľným poťahom ponúka pohodlie v ľubovoľnej spacej polohe a maximálnu priedušnosť vďaka inovatívnemu vetraciemu lemu. Pridanou hodnotou sú praktické držiaky pre prenesenie a manipuláciu s matracom.

Celková výška matraca 28 cm (25 cm jadro). Vákuovo balený.


Spýtajte sa na čokoľvek

zadaný email nebude pri oktázke zobrazený
Sem napíšte vašu otázku.

Janette, 20. 1. 2018 06:18

Dobrý deň, chcela by som sa opýtať, či na matrac Cashmire plus neponúknete v najbližšej dobe zľavu. Skúšali sme si ho v predajni veľmi nás s manželom zaujal, len cena je pre nás vysoká, lebo ku nim by sme potrebovali ešte rošty. Máme ešte jeden vyhliadnutý od inej firmy z iného obchodu. Pokiaľ by som vedela ťe by sa cena znížila do 600€ za kus sme ochotný počkať. Náš požadovaný rozmer by bol 80x200cm.
Ďakujem za odpoveď Prokešová


PreSpánok, 25. 1. 2018 10:27

Dobrý den, paní Prokešová,

děkujeme za Váš zájem o naše matrace.

Bohužel Vám v tuto chvíli nedokážu sdělit, zda-li na matraci Cashmere Plus bude v nejbližší době nějaká akce.

O plánovaných akcích nemáme dopředu informace.

Jediné co Vám můžu poradit aby jste sledovali naše webové stránky PreSpánok, kde jsou vždy všechny akce na daný měsíc zobrazeny.

S přáním krásného dne.

Jana Štosková

zákaznický servis ProSpánek

Napíšte svoju recenziu k tomuto produktu

zadaný email nebude pri oktázke zobrazený
pre hodnotenie kliknite
Sem napíšte celkovej zhrnutie Vášho dojmu a výsledného hodnotenia produktu
Klady a zápory uvádzajte každý bod na samostatný riadok.
Pokiaľ vás nič nenapadá, nechajte pole prázdne