Body Visco BIO - sendvičový zónový matrac z bio lenivej peny

Technické parametre

Materiál bio pena
Tuhost a stupnici od 1 do 5, je 1 najmäkší a 5 najtvrdší matrac. Vo výbere správnej tuhosti Vám môže pomôcť aj nasledujúca formulácia pocitov tvrdosti:

tuhosť pocit tvrdosti
1 veľmi mäkký
2 mäkký
3 stredne tuhý
4 tvrdý
5 veľmi tvrdý
3 (stredne tuhý)
Nosnost 130 kg
Snímatelný potah Poťah je ľahko snímateľný a deliteľný na dve samostatné polovice, ktoré je tak možné ľahko prať zvlášť aj menšej práčke áno
Praní 60°C
Výška matrace 22 cm
Výška jádra 20 cm
Potah Alexandra 300 gr/m2, prešiv: runo 300 gr/m2 Alexandra
Možnost atypických rozměrů áno
Záruka 6 rokov

Doporučenie

Pre koho je matrac vhodný:
Muž Muži obecne preferujú stredne tuhé a tuhšie matrace (tuhosť 3 a vyššia). Vo vyššom veku je potom pre patričné pohodlie odporúčané voliť matrac s tuhosťou o niečo nižšou, pre dostatočnú oporu optimálne z lenivej peny.
Žena Ženy všeobecne preferujú matrac mäkší až stredne tuhý (tuhosť 3 a menej). Pre dostatočný komfort je odporúčané voliť matrac z lenivej peny, ktoré poskytujú optimálnu kombináciu pohodlia (mäkkosti) a potrebnej opory.

Tento matrac je vhodné uložiť na: Nielen matrac ale aj jeho uloženie ovplyvňuje kvalitu Vášho spánku. Správnou voľbou spôsobu uloženia zaistíte dlhú životnosť a hygienu matraca.
  • Pevnú dosku Pevná doska alebo podlaha je základným typom uloženia matraca. Cez svoju cenovú nenáročnosť však neumožňuje dobrú cirkuláciu vzduchu a prevetranie matraca.
  • Nepolohovateľný rošt Latový, lamelový alebo segmentový. Poskytuje kvalitný podklad matraca bez možnosti polohovania. Dôležitým parametrom je tuhosť lamiel alebo segmentov.
  • Polohovateľný rošt Poskytuje maximálne pohodlie s možnosťou rôznych stupňov polohovania - chrbát, nohy, celok. Rošty sú polohovateľné manuálne alebo motorové.

Tento matrac napomáha predchádzať: Matrac z bio peny napomáha predchádzať niektorým zdravotným problémom.
Nekľudnému spaniu Lenivá pena stabilizuje telo v optimálnej polohe a eliminuje prevaľovanie a otáčanie počas noci.
Obehovým problémom Dochádza k lepšiemu prekrveniu a tým pádom lepšej relaxácii svalstva.
Stresu Prírodné látky a esencie majú pozitívny vplyv na vysokú kvalitu spánku, umocňujú revitalizujúci spánok a posilňujú psychiku.
Bolestiam bedrovej a krčnej chrbtice Lenivá pena s antidekubitným efektom zaisťuje anatomicky správnu polohu a umožňuje potrebné uvoľnenie a relaxáciu svalstva pohybového aparátu.
Bolestiam kĺbov Antidekubitný efekt matracov z lenivej peny umožňuje potrebné uvoľnenie kĺbov a väzov počas spánku.
Zaťaženie tela elektrosmogom Matrace z prírodných materiálov zbavujú telo záťaže elektrosmogom, nazbieranej počas dňa.

Popis

Luxusný a maximálne komfortný sendvičový matrac Body Visco BIO kladie dôraz na použitie prírodných materiálov . Ložná plocha aj jadro matraca sú vyrobené za použitia prírodných sójových olejov .

Matrac je dominantný aj svojou výškou ( 22 cm ) , ktorá zabezpečí komfortné vstávanie . Z dvoch možných tuhostí ložných plôch si vyberiete jednoduchým otočením tú stranu , ktorá je Vám pocitovo najbližšia.

Z ortopedického hľadiska matrac ponúka šetrné a stabilné uloženie chrbtice vďaka vlastnostiam lenivej peny a teda potrebnú prevenciu pred jej deformáciami . BIO peny sú potom najmä vhodné pre boj z alergiami a minimalizujú možnosť vzniku alergických reakcií .

Matrac dopĺňa špičkový poťah Alexandra s luxusným plastickým dizajnom moderného strihu . Zvyšuje vzdušnosť v priestore klimatizačné vrstvy medzi jadrom a látkou a pre maximálny hygienický štandard je snímateľný , deliteľný a prateľný na 60 ° C.

• Použitie prírodných sójových olejov
• Vhodná pre alergikov
• Komfortná výška 22 cm
• Poťah : prateľný na 60 ° C , plastický vzor


Spýtajte sa na čokoľvek

zadaný email nebude pri oktázke zobrazený
Sem napíšte vašu otázku.

Napíšte svoju recenziu k tomuto produktu

zadaný email nebude pri oktázke zobrazený
pre hodnotenie kliknite
Sem napíšte celkovej zhrnutie Vášho dojmu a výsledného hodnotenia produktu
Klady a zápory uvádzajte každý bod na samostatný riadok.
Pokiaľ vás nič nenapadá, nechajte pole prázdne