Bio Moore Green Tea - vankúš z lenivej bio peny

Ľutujeme, produkt už nie je v ponuke

Vyberte podobný produkt

Technické parametre

Materiál bio pena
Snímatelný potah áno
Praní 40°C
Potah Špeciálna úprava poťahu Scensic Aroma therapy zamedzuje množeniu roztočov a baktérií, vaňkúš je tak obzvlášť vhodný pre alergikov. Poťah s vonnými mikrokapsulami Green Tea umocňuje relaxáciu a uvoľnenie krčnej chrbtice a má arómaterapeutické účinky. 100% polyester
Doplňková úprava potahu Poťah Scensic umocňuje relaxáciu a uvoľnenie krčnej chrbtice a má arómaterapeutické účinky. aromaterapia
Záruka 5 let

Doporučenie

Pre koho je vankúš vhodný:
Muž
Žena
Dieťa

Tento vankúš napomáha predchádzať: Vankúše z bio lenivej peny napomáhanie predchádzať niektorým zdravotným problémom.
Stuhnutiu krčných svalov Vďaka materiálu, ktorý sa prispôsobuje tvaru hlavy, dochádza k okysličeniu a uvoľneniu šijových svalov.
Nedostatočnému prekrveniu krčných svalov Lenivá bio pena sa vyznačuje nízkou elasticitou a vďaka tomu sa prispôsobuje tvaru hlavy a krku bez toho, aby vytvárala protitlak.
Bolestiam krčnej chrbtice a hlavy Lenivá bio pena zaisťuje anatomicky správnu polohu počas spánku a antidekubitný efekt materiálu umožňuje dostatočné prekrvenie a relaxáciu svalov.
Nekľudnému spánku Materiál vankúša dokonale kopíruje tvar hlavy a krku, počas noci tak eliminuje otáčanie a prevaľovanie.
Tento vankúš je vhodný pre spánok: Vankúš udržuje hlavu v anatomicky správnej polohe a zabezpečuje jej dostatočnú oporu. Preto je nutné správne voliť nielen materiál, ale aj tvar vankúša, vhodný pre polohu spánku, na ktorú ste zvyknutí.
Na boku
Na chrbte
Na bruchu

Výrobca

PerDormire

Popis

Materiál z viskózno-elastickej peny Bio Green Mind foam, tzv. bio lenivej peny, obsahujúcej čisté prírodné oleje, sa prispôsobí tvaru hlavy a krku bez akéhokoľvek odporu. Je antialergický a pôsobí proti roztočom. Poťah Scensic umocňuje relaxáciu a uvoľnenie krčnej chrbtice a má arómaterapeutické účinky.


Môže Vás zaujímať

Prečo je dôležitý vankúš?

Spýtajte sa na čokoľvek

zadaný email nebude pri oktázke zobrazený
Sem napíšte vašu otázku.

Napíšte svoju recenziu k tomuto produktu

zadaný email nebude pri oktázke zobrazený
pre hodnotenie kliknite
Sem napíšte celkovej zhrnutie Vášho dojmu a výsledného hodnotenia produktu
Klady a zápory uvádzajte každý bod na samostatný riadok.
Pokiaľ vás nič nenapadá, nechajte pole prázdne

Miki Hrubovský, 10. 6. 2013

Dobrá komunikácia a dodanie v termíne

Pre 0 ľudí z 0 bola táto recenzia prínosná. Pomohla tiež Vám? ÁNO NIE