Bio Duet - sendvičový matrac z bio lenivej peny

Technické parametre

Materiál bio pena
Tuhost a stupnici od 1 do 5, je 1 najmäkší a 5 najtvrdší matrac. Vo výbere správnej tuhosti Vám môže pomôcť aj nasledujúca formulácia pocitov tvrdosti:

tuhosť pocit tvrdosti
1 veľmi mäkký
2 mäkký
3 stredne tuhý
4 tvrdý
5 veľmi tvrdý
3 (stredne tuhý)
Nosnost 130 kg
Praní ne
Výška matrace 20 cm
Výška jádra 17 cm
Potah Poťah Scensic Green Tea zo 100% polyesterového tvarovaného dutého vlákna je vysoko priedušný, vyniká výbornými hygienickými vlastnosťami a zamedzuje množeniu roztočov v lôžku. Vôňa zeleného čaju umocňuje relaxáciu a uvoľnenie krčnej chrbtice, má arómaterapeutické účinky. 100% polyester
Doplňková úprava potahu Lenivá pena v poťahu tlmí váhu tela. 2 cm lenivej peny všitej do poťahu
Možnost atypických rozměrů áno
Záruka 10 let

Doporučenie

Pre koho je matrac vhodný:
Muž Muži obecne preferujú stredne tuhé a tuhšie matrace (tuhosť 3 a vyššia). Vo vyššom veku je potom pre patričné pohodlie odporúčané voliť matrac s tuhosťou o niečo nižšou, pre dostatočnú oporu optimálne z lenivej peny.
Žena Ženy všeobecne preferujú matrac mäkší až stredne tuhý (tuhosť 3 a menej). Pre dostatočný komfort je odporúčané voliť matrac z lenivej peny, ktoré poskytujú optimálnu kombináciu pohodlia (mäkkosti) a potrebnej opory.

Tento matrac je vhodné uložiť na: Nielen matrac ale aj jeho uloženie ovplyvňuje kvalitu Vášho spánku. Správnou voľbou spôsobu uloženia zaistíte dlhú životnosť a hygienu matraca.
  • Nepolohovateľný rošt Latový, lamelový alebo segmentový. Poskytuje kvalitný podklad matraca bez možnosti polohovania. Dôležitým parametrom je tuhosť lamiel alebo segmentov.

Tento matrac napomáha predchádzať: Matrac z bio peny napomáha predchádzať niektorým zdravotným problémom.
Nekľudnému spaniu Lenivá pena stabilizuje telo v optimálnej polohe a eliminuje prevaľovanie a otáčanie počas noci.
Obehovým problémom Dochádza k lepšiemu prekrveniu a tým pádom lepšej relaxácii svalstva.
Stresu Prírodné látky a esencie majú pozitívny vplyv na vysokú kvalitu spánku, umocňujú revitalizujúci spánok a posilňujú psychiku.
Bolestiam bedrovej a krčnej chrbtice Lenivá pena s antidekubitným efektom zaisťuje anatomicky správnu polohu a umožňuje potrebné uvoľnenie a relaxáciu svalstva pohybového aparátu.
Bolestiam kĺbov Antidekubitný efekt matracov z lenivej peny umožňuje potrebné uvoľnenie kĺbov a väzov počas spánku.
Zaťaženie tela elektrosmogom Matrace z prírodných materiálov zbavujú telo záťaže elektrosmogom, nazbieranej počas dňa.
Tento matrac je vhodný pre spánok: Na všetkých matracoch je možné spať v ľubovoľnej polohe, vďaka úpravám poťahu alebo jadrá sú však niektoré matrace vhodnejšie napríklad pre spánok na boku.
Na boku
Na chrbte
Na bruchu

Výrobca

PerDormire

Popis

• Anatomicky sa tvarujúci matrac s pamäťou. • Matrac vyrobený v kombinácii materiálov Bio Green Water foam, tzv. bio studenej peny a Bio Green Mind foam, tzv. bio lenivej peny s prísadami prírodných olejov. • Revolučná forma odpočinku v súlade s prírodou. • Vysoký stupeň priedušnosti vďaka ventilčekom po obvode matraca. • Poťah Scensic Green Tea – s vôňou zeleného čaju umocňuje relaxáciu a uvoľnenie krčnej chrbtice, má arómaterapeutické účinky. • Uloženie – perforovaná doska, pevný alebo polohovací lamelový rošt.

Matrac napomáha predchádzať nadmernému zaťaženiu životného prostredia. Suroviny pôvodne vyrábané z ropy sú u bio pien nahradené surovinami z prírodných olejov, ktorých získavanie je šetrné k životnému prostrediu.


Spýtajte sa na čokoľvek

zadaný email nebude pri oktázke zobrazený
Sem napíšte vašu otázku.

Napíšte svoju recenziu k tomuto produktu

zadaný email nebude pri oktázke zobrazený
pre hodnotenie kliknite
Sem napíšte celkovej zhrnutie Vášho dojmu a výsledného hodnotenia produktu
Klady a zápory uvádzajte každý bod na samostatný riadok.
Pokiaľ vás nič nenapadá, nechajte pole prázdne