Beta 1+1 - matrac s obojstrannou anatomickou masážnou profiláciou

Ľutujeme, produkt už nie je v ponuke

Vyberte podobný produkt

Technické parametre

Materiál studená pěna
Tuhost Na stupnici od 1 do 5, je 1 najmäkší a 5 najtvrdší matrac. Vo výbere správnej tuhosti Vám môže pomôcť aj nasledujúca formulácia pocitov tvrdosti:

tuhosť pocit tvrdosti
1 veľmi mäkký
2 mäkký
3 stredne tuhý
4 tvrdý
5 veľmi tvrdý
4 (tvrdý)
5 (veľmi tvrdý)
Nosnost 120 kg
Snímatelný potah Potah je lehce snímatelný a dělitelný na dvě samostatné poloviny, které tak lze snadno prát zvlášť i v menší pračce. áno
Praní 95 °C
Výška matrace 16 cm
Výška jádra 15 cm
Potah 100% polyester polyester
Možnost atypických rozměrů áno
Záruka 3 roky

Doporučenie

Pre koho je matrac vhodný:
Muž Muži všeobecne preferujú stredne tuhé a tuhšie matrace (tuhosť 3 a vyššie). Vo vyššom veku je potom pre patričné pohodlie doporučované voliť matrac s tuhosťou o niečo nižšia, pre dostatočnú oporu optimálne z lenivej peny.
Žena Ženy všeobecne preferujú matrace mäkšie až stredne tuhé (tuhosť 3 a menej). Pre dostatočný komfort je doporučované voliť matrac z lenivej peny, ktoré poskytujú optimálnu kombináciu pohodlia (mäkkosti) a potrebné opory.

Tento matrac je vhodné uložiť na: Nielen matrac ale aj jeho uloženie ovplyvňuje kvalitu Vášho spánku. Správnou voľbou spôsobu uloženia zaistíte dlhú životnosť a hygienu matraca.
  • Nepolohovateľný rošt Laťový, lamelový nebo segmentový. Poskytuje kvalitní podklad matrace bez možnosti polohování. Důležitým parametrem je tuhost lamel nebo segmentů.
  • Polohovateľný rošt Poskytuje maximální pohodlí s možností různých stupňů polohování – záda, nohy, celek. Rošty jsou polohovatelné manuální nebo motorové.

Tento matrac napomáha predchádzať: Matrac z lenivej peny napomáha predchádzať niektorým zdravotným problémom.
Bolestiam bedrovej a krčnej chrbtice Lenivá pena s antidekubitným efektom zaisťuje anatomicky správnu polohu a umožňuje potrebné uvoľnenie a relaxáciu svalstva pohybového aparátu.
Bolestiam kĺbov Antidekubitní efekt matracov z lenivej peny umožňuje potrebné uvoľnenie kĺbov a väzov počas spánku.
nekľudnému spanie Lenivá pena stabilizuje telo v optimálnej polohe a eliminuje prevaľovanie a otáčanie počas noci .
obehovým problémom Materiál matraca nevytvára protitlak a umožňuje bezproblémovú cirkuláciu, kedy dochádza k lepšiemu prekrveniu a tým pádom lepšiu relaxáciu svalstva.
Tento matrac je vhodný pre spánok: Na všetkých matracoch je možné spať v ľubovoľnej polohe, vďaka úpravám poťahu alebo jadrá sú však niektoré matrace vhodnejšie napríklad pre spánok na boku.
Na boku
Na chrbte
Na bruchu

Popis

"Tuhšia strana (skladaná z viacerých typov pien) - Kombinácia piatich tuhostných a siedmich anatomicky-masážnych zón pre relaxáciu, komfort a oporu chrbtice. Odolné peny Flexifoam® vysokej objemovej hustoty (stabilita, životnosť, prirodzená tuhosť, podpora tela pri všetkých režimoch spánku) .
Ramenné zóny (s nižšou tuhosťou a tzv. ramennými kolískou, ktoré upravujú tuhosť pod ramenami (oceníte pri spánku na boku - nedochádza k "preležaniu" ramena). Panvové podperná zóna vyššej tuhosti.
Mäkšia strana (fialo-malina)) - 7 zón, masážne profilácie pre uvoľnenie svalstva. Stredná tuhosť.

Poťah MICRO - Poťah je prešívaný (životnosť), s klimatizačnou vrstvou dutého vlákna (muža neprehrieva, ženy nechladí, dýcha - odvádza vlhkosť). Vhodné pre alergikov a osoby so zvýšenou potivosťou.


Spýtajte sa na čokoľvek

zadaný email nebude pri oktázke zobrazený
Sem napíšte vašu otázku.

Jana K., 15. 12. 2018 16:10

Dobrý deň, prosím Vás, koľko váži matrac BETA rozmer 90x200 cm? Ďakujem


PreSpánok, 9. 1. 2019 15:06

Dobrý den, 

 váha matrace Beta v rozměru 90x200 je přibližně 12 kg.

S pozdravem a přáním krásného dne.

Jana Štosková

zákaznický servis ProSpánek

Napíšte svoju recenziu k tomuto produktu

zadaný email nebude pri oktázke zobrazený
pre hodnotenie kliknite
Sem napíšte celkovej zhrnutie Vášho dojmu a výsledného hodnotenia produktu
Klady a zápory uvádzajte každý bod na samostatný riadok.
Pokiaľ vás nič nenapadá, nechajte pole prázdne