Bella Fresh - sendvičový matrac z lenivej peny

Technické parametre

Materiál Tiež visko alebo "lenivá" pena sa vyznačuje schopnosťou meniť svoju tuhosť v závislosti na tlaku. Vďaka tomu sa dokonale prispôsobuje krivkám tela a poskytuje vynikajúcu ortopedickú oporu. lenivá pena
Nosnost 150 kg
Snímatelný potah Snímateľný poťah s možnosťou prania áno
Praní 30°C
Výška matrace 23 cm
Výška jádra 19 cm
Potah Absorbuje telesné teplo a prináša chladivý efekt. Aloe Vera, Clima Fresh
Možnost atypických rozměrů áno
Záruka 2 roky na potah, 6 let na jádro

Doporučenie

Pre koho je matrac vhodný:
Muž Muži všeobecne preferujú stredne tuhé a tuhšie matrace (tuhosť 3 a vyššie). Vo vyššom veku je potom pre patričné pohodlie doporučované voliť matrac s tuhosťou o niečo nižšia, pre dostatočnú oporu optimálne z lenivej peny.
Žena Ženy všeobecne preferujú matrace mäkšie až stredne tuhé (tuhosť 3 a menej). Pre dostatočný komfort je doporučované voliť matrac z lenivej peny, ktoré poskytujú optimálnu kombináciu pohodlia (mäkkosti) a potrebné opory.

Tento matrac je vhodné uložiť na: Nielen matrac ale aj jeho uloženie ovplyvňuje kvalitu Vášho spánku. Správnou voľbou spôsobu uloženia zaistíte dlhú životnosť a hygienu matraca.
  • Nepolohovateľný rošt Laťový, lamelový nebo segmentový. Poskytuje kvalitní podklad matrace bez možnosti polohování. Důležitým parametrem je tuhost lamel nebo segmentů.
  • Polohovateľný rošt Poskytuje maximální pohodlí s možností různých stupňů polohování – záda, nohy, celek. Rošty jsou polohovatelné manuální nebo motorové.

Tento matrac napomáha predchádzať: Matrac z lenivej peny napomáha predchádzať niektorým zdravotným problémom.
Bolestiam bedrovej a krčnej chrbtice Lenivá pena s antidekubitným efektom zaisťuje anatomicky správnu polohu a umožňuje potrebné uvoľnenie a relaxáciu svalstva pohybového aparátu.
Bolestiam kĺbov Antidekubitní efekt matracov z lenivej peny umožňuje potrebné uvoľnenie kĺbov a väzov počas spánku.
nekľudnému spanie Lenivá pena stabilizuje telo v optimálnej polohe a eliminuje prevaľovanie a otáčanie počas noci .
obehovým problémom Materiál matraca nevytvára protitlak a umožňuje bezproblémovú cirkuláciu, kedy dochádza k lepšiemu prekrveniu a tým pádom lepšiu relaxáciu svalstva.
Tento matrac je vhodný pre spánok: Na všetkých matracoch je možné spať v ľubovoľnej polohe, vďaka úpravám poťahu alebo jadrá sú však niektoré matrace vhodnejšie napríklad pre spánok na boku.
Na boku
Na chrbte
Na bruchu

Výrobca

PerDormire

Popis

Matrac Bella Fresh je veľmi pohodlný a dokonale sa prispôsobí každej krivke Vášho tela.

V látke poťahu sú pridané výťažky z Aloe Vera. Jedna zo strán poťahu obsahuje penu Clima Fresh, ktorá absorbuje telesné teplo a prináša príjemný chladivý efekt, a tiež sa dokonale prispôsobuje tvaru Vášho tela.

Jadro matraca Bella Fresh je tvorené z dvoch rôznych pien. Prvá vrstva zo 4 cm pamäťovej peny je o niečo mäkšie, za to sa viac prispôsobuje krivkám Vášho tela. 15 cm vrstva studenej peny Vám zaručí potrebnú oporu.

Manipulácia je zľahčená rozdeliteľným poťahom a štyrmi držiakmí.

Celková výška matraca 23 cm (19 cm jadro). Vákuovo balený.


Spýtajte sa na čokoľvek

zadaný email nebude pri oktázke zobrazený
Sem napíšte vašu otázku.

Napíšte svoju recenziu k tomuto produktu

zadaný email nebude pri oktázke zobrazený
pre hodnotenie kliknite
Sem napíšte celkovej zhrnutie Vášho dojmu a výsledného hodnotenia produktu
Klady a zápory uvádzajte každý bod na samostatný riadok.
Pokiaľ vás nič nenapadá, nechajte pole prázdne