BEL RIPOSO FRESH - matrac z lenivej peny

Technické parametre

Materiál lenivá pena
Tuhost a stupnici od 1 do 5, je 1 najmäkší a 5 najtvrdší matrac. Vo výbere správnej tuhosti Vám môže pomôcť aj nasledujúca formulácia pocitov tvrdosti:

tuhosť pocit tvrdosti
1 veľmi mäkký
2 mäkký
3 stredne tuhý
4 tvrdý
5 veľmi tvrdý
3 (stredne tuhý)
Nosnost 150 kg
Snímatelný potah Snímateľný poťah s možnosťouprania áno
Praní 30°C
Výška matrace 28 cm
Výška jádra 20 cm
Potah 2cm Viscoelastické pěny; 2,5cm Extra Soft pěny polyester
Možnost atypických rozměrů áno
Záruka 2 roky na potah, 6 let na jádro

Doporučenie

Pre koho je matrac vhodný:
Muž Muži všeobecne preferujú stredne tuhé a tuhšie matrace (tuhosť 3 a vyššie). Vo vyššom veku je potom pre patričné pohodlie doporučované voliť matrac s tuhosťou o niečo nižšia, pre dostatočnú oporu optimálne z lenivej peny.
Žena Ženy všeobecne preferujú matrace mäkšie až stredne tuhé (tuhosť 3 a menej). Pre dostatočný komfort je doporučované voliť matrac z lenivej peny, ktoré poskytujú optimálnu kombináciu pohodlia (mäkkosti) a potrebné opory.

Tento matrac je vhodné uložiť na: Nielen matrac ale aj jeho uloženie ovplyvňuje kvalitu Vášho spánku. Správnou voľbou spôsobu uloženia zaistíte dlhú životnosť a hygienu matraca.
  • Nepolohovateľný rošt Latový, lamelový alebo segmentový. Poskytuje kvalitný podklad matraca bez možnosti polohovania. Dôležitým parametrom je tuhosť lamiel alebo segmentov.
  • Polohovateľný rošt Poskytuje maximálne pohodlie s možnosťou rôznych stupňov polohovanie - chrbát, nohy, celok. Rošty sú polohovateľné manuálne alebo motorové.

Tento matrac napomáha predchádzať: Zdravotné matrace napomáha predchádzať niektorým zdravotným problémom.
Bolestiam bedrovej a krčnej chrbtice Jadrá matracov sú certifikované ako zdravotná a navrhnuté tak, aby zabezpečili anatomicky správnu polohu pri spánku a pomohli pri zdravotných komplikáciách.
Bolestiam kĺbov Zdravotné matrace umožňuje potrebné uvoľnenie kĺbov a väzov počas spánku.
prejavom alergie Certifikované materiály zaisťujú zdravotnú nezávadnosť, pôsobí proti vzniku a množeniu roztočov a alergénov .
Tento matrac je vhodný pre spánok: Na všetkých matracoch je možné spať v ľubovoľnej polohe, vďaka úpravám poťahu alebo jadrá sú však niektoré matrace vhodnejšie napríklad pre spánok na boku.
Na boku
Na chrbte

Výrobca

PerDormire

Popis

Poťah matraca Bel Riposo Fresh je vyrobený zo špeciálnej látky Tencel® z prírodných vlákien zložených z celulózy. Okrem toho, že je táto látka veľmi mäkká a príjemná na dotyk, vďaka dokonalej priedušnosti a vstrebávaniu vlhkosti zaručuje i pohodlie a maximálnu hygienu. Extra Soft pena použitá na oboch stranách poťahu dokonale obklopuje Vaše telo a prispôsobí sa jeho tvaru.

Jedna zo strán poťahu obsahuje úplne novú penu Visco Mind® Clima Fresh®, ktorá absorbuje telesné teplo a prináša príjemný chladivý efekt. Priedušnosť matraca zaisťuje pozdĺžny lem Air Space, pridaný komfort prináša i vrstva pamäťovej peny v jadre matraca.

Hlavní benefity:
• Clima Fresh pěna v potahu
• Extra Soft pěna v potahu
• Postranní lem Air Space
• Snímatelný a pratelný potah
• Látka Tencel s přírodními vlákny z celulózy

Potah - strana A
• 2,5cm Extra Soft pěny
• 2cm Visco Mind Clima Fresh visco-elastické pěny

Potah - straba B
• 2,5cm Extra Soft pěny

Dvouvrstvé jádro
• 2cm paměťové pěny
• 18cm studené pěny


Spýtajte sa na čokoľvek

zadaný email nebude pri oktázke zobrazený
Sem napíšte vašu otázku.

Napíšte svoju recenziu k tomuto produktu

zadaný email nebude pri oktázke zobrazený
pre hodnotenie kliknite
Sem napíšte celkovej zhrnutie Vášho dojmu a výsledného hodnotenia produktu
Klady a zápory uvádzajte každý bod na samostatný riadok.
Pokiaľ vás nič nenapadá, nechajte pole prázdne