Aromatický difuzér SENSE - 3000 ml

Technické parametre

Výrobca

Hollandia

Popis

Spánok je o správnej matrac, posteli a tiež vhodnom prostredí, ktoré nás počas spánku obklopuje. Toto prostredie je tvorené osvetlením, zvukom a v neposlednom rade tiež vôní. Práve vôňa má pre náš spánok zásadný význam, pretože dokáže okamžite ovplyvňovať stav mysle. Spoločnosť Hollandia vyvinula špeciálnu edíciu vôní SENSE, aby pomohla Vašej relaxáciu, uvoľnenie a aby ste v spálni mohli okamžite zapomenoust na starosti predchádzajúceho dňa.

Spoločnosť Hollandia predstavuje SENSE. Vôňu, ktorá bola po prvýkrát v histórii vyvinutá špeciálne pre použitie v spálni. Jedná sa o kombináciu 40 rôznych prírodných vôní, ktorým dominuje jedinečná sladká vanilka z Madagaskaru a špecifická vôňa tmavého jantáru z Perzie. Toto unikátne spojenie vytvára dokonalú rovnováhu medzi relaxáciou a vášňou. Vaša spálňa bude konečne perfektné.

Aromatický difuzér o veľkosti 3000 ml

Osviežovač vzduchu s tyčinkami okolo seba šíria príjemnú a osviežujúcu vôňu. Obsahuje voňavé extrakty tvoriaci jedinečnú arómu, ktoré vyvoláva domácky príjemnú a prevoňanú atmosféru.

Návod na použitie: Otvorte fľaštičku. Tyčinky vložte do fľaštičky. Pre lepšie šírenie vône odporúčame tyčinky každý deň obracať. Čím viac tyčiniek v difuzéra, tým silnejšie vône.


Podobné produkty nájdete taktiež tu

ostatné - doplnky Hollandia

Spýtajte sa na čokoľvek

zadaný email nebude pri oktázke zobrazený
Sem napíšte vašu otázku.

Kararína, 19. 11. 2017 15:33

Dobrý deň,zaujímam sa o Váš difuzér Sense,nakoľko som až zo ZA a nemôžem prísť reálne skúsiť jeho vôňu,chcem sa aspoň takto na dialku spýtať,aká je..či nie je príliš ťažká,príkra sladká ako typická vanilka do auta,čo sa mi samozrejme vylučuje,ak to odporúčate do spálne,ale keby ste to mali vlastnými slovami opísať,čo by ste mi o nej povedali. Ďakujem kràsne.


PreSpánok, 20. 11. 2017 15:20

Dobrý den, paní Katarino,

všechny vůně SENSE, je možné na prodejnách vyzkoušet a ovoňet si.

I podle skladových údajů, které jsem si teď ověřila, mají na prodejnách PreSpánok produkty SENSE vystavené a v některých prodejnách i skladem.

Co se týče specifikace vůně:

Jedná se o kombinaci 40 různých přírodních vůní, kterým dominuje jedinečná sladká vanilka z Madagaskaru a specifická vůně tmavého jantaru z Persie. 

Za mě Vám můžu říct, že vůně je to sladší a  tuto vůni si zamiluje snad každý. I já mám vůni v oblibě. :-)

S přáním krásného dne.

Jana Štosková

zákaznický servis PreSpánok

Napíšte svoju recenziu k tomuto produktu

zadaný email nebude pri oktázke zobrazený
pre hodnotenie kliknite
Sem napíšte celkovej zhrnutie Vášho dojmu a výsledného hodnotenia produktu
Klady a zápory uvádzajte každý bod na samostatný riadok.
Pokiaľ vás nič nenapadá, nechajte pole prázdne