Arabela 1+1

Ľutujeme, produkt už nie je v ponuke

Vyberte podobný produkt

Technické parametre

Materiál pružiny
Tuhost a stupnici od 1 do 5, je 1 najmäkší a 5 najtvrdší matrac. Vo výbere správnej tuhosti Vám môže pomôcť aj nasledujúca formulácia pocitov tvrdosti:

tuhosť pocit tvrdosti
1 veľmi mäkký
2 mäkký
3 stredne tuhý
4 tvrdý
5 veľmi tvrdý
2 (mäkký)
4 (tvrdý)
Nosnost 140 kg
Snímatelný potah Poťah je ľahko snímateľný a deliteľný na dve samostatné polovice, ktoré tak možno ľahko prať zvlášť aj v menšej práčke. áno
Praní 60 °C
Výška matrace 24 cm
Potah Wellness
Možnost atypických rozměrů áno
Záruka 5 rokov

Doporučenie

Pre koho je matrac vhodný:
Muž Muži obecne preferujú stredne tuhé a tuhšie matrace (tuhosť 3 a vyššia). Vo vyššom veku je potom pre patričné pohodlie odporúčané voliť matrac s tuhosťou o niečo nižšou, pre dostatočnú oporu optimálne z lenivej peny.
Žena Ženy všeobecne preferujú matrac mäkší až stredne tuhý (tuhosť 3 a menej). Pre dostatočný komfort je odporúčané voliť matrac z lenivej peny, ktoré poskytujú optimálnu kombináciu pohodlia (mäkkosti) a potrebnej opory.

Tento matrac je vhodné uložiť na: Nielen matrac ale aj jeho uloženie ovplyvňuje kvalitu Vášho spánku. Správnou voľbou spôsobu uloženia zaistíte dlhú životnosť a hygienu matraca.
  • Pevnú dosku Pevná doska alebo podlaha je základným typom uloženia matraca. Cez svoju cenovú nenáročnosť však neumožňuje dobrú cirkuláciu vzduchu a prevetranie matraca.
  • Nepolohovateľný rošt Latový, lamelový alebo segmentový. Poskytuje kvalitný podklad matraca bez možnosti polohovania. Dôležitým parametrom je tuhosť lamiel alebo segmentov.
  • Polohovateľný rošt Poskytuje maximálne pohodlie s možnosťou rôznych stupňov polohovania - chrbát, nohy, celok. Rošty sú polohovateľné manuálne alebo motorové.

Tento matrac napomáha predchádzať: Pružinová matrace napomáhá předcházet některým zdravotním problémům.
Nadměrnému pocení v lůžku Konstrukce pružinových matrací umožňuje odvětrávání matrací a optimální odvod vlkosti od těla.

Výrobca

Tropico

Popis

Robustný pružinový matrac s maximálnou vzdušnosťou vďaka systému AIRFORCE. Jadro s taštičkovými pružinami (každá reaguje samostatne = vynikajúca podpora tela, skvelé ortopedické vlastnosti).

Strana RELAX SOFT (stredná tuhosť). AIRFORCE pre super vzdušnosť, relaxačné anatomická profilácia. Nosnosť do 120 kg.

Strana CLASSIC HARD (tuhšia, rovná). Pre vyznávačov klasiky a tuhšieho spanie. Nosnosť do 140 kg.

Kokos-latexová výstuha. Pre prirodzenú tuhosť, odolnosť, robustnosť. Vyrobené zo 100% vlákien palmy kokosové. Spájané latexovým mliekom.

Zónové jadro z taštičkových pružín - každá pružina reaguje samostatne. Vynikajúce ortopedické vlastnosti, vysoká priedušnosť (v spojení s AIRFORCE maximálna možná). Matrac je možné použiť aj s pevnou doskou alebo latkovým roštom. Zažite moderný pružinový komfort.

Robustná rámová výstuha z peny vyššieho objemu. zaisťuje stabilitu lôžka, dlhú životnosť a vhodnosť pre širokú škálu typu posteľou.

Luxusný poťah WELLNESS (60 ° C). Dvojdielny (nepretržité užívanie matrace, ľahké domáce pranie). Funkcie odvodu statického náboja, vrstva klimatizačného dutého vlákna (izolácia, hygiena). Ornamentální dizajn prešívanie.


Podobné produkty nájdete taktiež tu

Matrac 1+1 ZADARMO Lacné matrace Tropico

Spýtajte sa na čokoľvek

zadaný email nebude pri oktázke zobrazený
Sem napíšte vašu otázku.

Napíšte svoju recenziu k tomuto produktu

zadaný email nebude pri oktázke zobrazený
pre hodnotenie kliknite
Sem napíšte celkovej zhrnutie Vášho dojmu a výsledného hodnotenia produktu
Klady a zápory uvádzajte každý bod na samostatný riadok.
Pokiaľ vás nič nenapadá, nechajte pole prázdne