ANUP - 3-zónovo profilovaný matrac + DARČEK ZDARMA

Technické parametre

Materiál lenivá pena
Tuhost a stupnici od 1 do 5, je 1 najmäkší a 5 najtvrdší matrac. Vo výbere správnej tuhosti Vám môže pomôcť aj nasledujúca formulácia pocitov tvrdosti:

tuhosť pocit tvrdosti
1 veľmi mäkký
2 mäkký
3 stredne tuhý
4 tvrdý
5 veľmi tvrdý
2 (mäkký)
Nosnost 120 kg
Snímatelný potah áno
Praní 30°C
Výška matrace 21 cm
Výška jádra 19 cm
Potah Kombinácia polyesteru a strieborných vlákien zaisťuje vynijajúce antibakteriálne a antialergické vlastnosti. Umožňuje rýchly odvod potu a udržuje tak priaznivú mikroklímu v lôžku. zmes polyesteru a striebra
Doplňková úprava potahu Strieborne vlákno zaisťuje antibakteriálne vlastnosti a výbornú ochranu jadra matraca. strieborne vlákno
Možnost atypických rozměrů áno
Záruka 2 roky

Doporučenie

Pre koho je matrac vhodný:
Muž Muži obecne preferujú stredne tuhé a tuhšie matrace (tuhosť 3 a vyššia). Vo vyššom veku je potom pre patričné pohodlie odporúčané voliť matrac s tuhosťou o niečo nižšou, pre dostatočnú oporu optimálne z lenivej peny.
Žena Ženy všeobecne preferujú matrac mäkší až stredne tuhý (tuhosť 3 a menej). Pre dostatočný komfort je odporúčané voliť matrac z lenivej peny, ktoré poskytujú optimálnu kombináciu pohodlia (mäkkosti) a potrebnej opory.

Tento matrac je vhodné uložiť na: Nielen matrac ale aj jeho uloženie ovplyvňuje kvalitu Vášho spánku. Správnou voľbou spôsobu uloženia zaistíte dlhú životnosť a hygienu matraca.
  • Nepolohovateľný rošt Latový, lamelový alebo segmentový. Poskytuje kvalitný podklad matraca bez možnosti polohovania. Dôležitým parametrom je tuhosť lamiel alebo segmentov.
  • Polohovateľný rošt Poskytuje maximálne pohodlie s možnosťou rôznych stupňov polohovania - chrbát, nohy, celok. Rošty sú polohovateľné manuálne alebo motorové.

Tento matrac napomáha predchádzať: Matrac z lenivej peny napomáha predchádzať niektorým zdravotným problémom.
Bolestiam bedrovej a krčnej chrbtice Lenivá pena s antidekubitným efektom zaisťuje anatomicky správnu polohu a umožňuje potrebné uvoľnenie a relaxáciu svalstva pohybového aparátu.
Bolestiam kĺbov Antidekubitný efekt matracov z lenivej peny umožňuje potrebné uvoľnenie kĺbov a väzov počas spánku.
Nekľudnému spaniu Lenivá pena stabilizuje telo v optimálnej polohe a eliminuje prevaľovanie a otáčanie počas noci.
Obehovým problémom Materiál matrace nevytvára protitlak a umožňuje bezproblémovú cirkuláciu, kedy dochádza k lepšiemu prekrveniu a tým pádom lepšej relaxácii svalstva.

Popis

Základ matraca tvorí 3-zónovo profilovaná kombinácia jednej vrstvy SONNOCELU a jednej vrstvy SONNOCELU VISCO MEMORY s hrúbkou 6 cm, ktorá zabezpečuje efekt postupného návratu do pôvodnej polohy. Táto vlastnosť napomáha uvoľniť a zrelaxovať chrbticu, šľachy a svaly, predchádzať ischiatickým problémom, vyrovnávať poškodené držanie tela, spôsobené jednostranným zaťažením pri jednotvárnej práci. Využitie matraca na označenej strane.

• zips na 4 strany, kompletne rozopínateĺný • 5-zónové prešívanie • špeciálny odvetrávací pásik z 3D látky

Ku každému matracu BED&BED DARČEK ZDARMA - BIO SET SYSTÉM ekologického prania a podložka pod matrac.


Spýtajte sa na čokoľvek

zadaný email nebude pri oktázke zobrazený
Sem napíšte vašu otázku.

Veronika, 19. 9. 2011 17:57

Matrac ANUP na aký rošt by mal byť správne položený, Ja mám pevný latkový rošt. Celkovo penové matrace na dosku, eventuálne na latkový rošt nepatria? Ak áno, ako vysoké by mali byť?


PreSpanok, 21. 10. 2011 14:25

Pekný deň,

matrac Anup je možné uložiť na lamelový rošt pevný alebo polohovateľný, na latový rošt alebo na pevnú perforovanú dosku.

S pozdravom PreSpanok Team


Veronika, 15. 9. 2011 11:37

a ešte čo znamená tvrdosť 2?


PreSpanok, 19. 9. 2011 11:17

Pekný deň,

tvrdosť 2 znamená skôr mäkší matrac. Tuhosti uvedené pri matracoch sú zo stupnice od 1 (najmenej tuhé) do 5 (najviac tuhé).

S pozdravom PreSpanok Team


Veronika, 15. 9. 2011 11:36

prečo pranie len na 30 st. keď 94% látka je polyester?


PreSpanok, 19. 9. 2011 11:16

Pekný deň,

uvádzané teploty prania poťahov matracov neurčujeme sami, ale uvádzame také aké uvádza sám výrobca na základe informácií od dodávateľa látok pre výrobu poťahov.

S pozdravom PreSpanok Team

Napíšte svoju recenziu k tomuto produktu

zadaný email nebude pri oktázke zobrazený
pre hodnotenie kliknite
Sem napíšte celkovej zhrnutie Vášho dojmu a výsledného hodnotenia produktu
Klady a zápory uvádzajte každý bod na samostatný riadok.
Pokiaľ vás nič nenapadá, nechajte pole prázdne