Aktuality


Vianočná akcia 2+1 na vankúše TEMPUR

Urobte radosť sebe aj svojim známym. Vianočná akcia 2 + 1 vankúš za 39 €. K dvom vankúšom TEMPUR podľa vlastného výberu za plnú cenu dostanete od nás tretej vankúš TEMPUR podľa vlastného výberu za 39 €.

čítať viac

Získajte k nákupu 100% úrokov späť!

V spolupráci so spoločnosťou Home Credit Slovakia sme pre svojich zákazníkov pripravili akciu, vďaka ktorej si zákazníci môžu nakúpiť matracepostele a doplnky na splátky a zaplatené úroky získať späť.

čítať viac

Otvárame pre Vás prvú predajňu PreSpánok na Slovensku

Príďte sa pozrieť na novo otvorenú špecializovanú predajňu PreSpánok v Nových Zámkoch, objavte novinky v dizajne spální, zdravom spánku a využite množstvo uvádzacích zliav a akcií. Tešíme sa na Vás!

čítať viac

Spustili sme pre Vás nový web PreSpánok

Vitajte na novom webe špecialistov na matrace a zdravý spánok PreSpánok. Nájdete tu široký sortiment produktov, informácie o našich predajniach, poradňu alebo veľa zaujímavostí, tipov a článkov o zdravom spánku.

čítať viac

Jedinečná vôňa do spálne SENSE

Spánok je o správnom matraci, posteli a tiež vhodnom prostredí, ktoré nás počas spánku obklopuje. Preto Vám prinášame exkluzívnu vôňu Sense, ktoré také prostredie vytvára vo Vašej spálni...

čítať viac

Hore