Akino Original - čalúnená posteľ s elektrickými rošty + 2 matrace

Technické parametre

Materiál čalúněná
Záruka 5 let

Výrobca

Hollandia

Popis

Balíček obsahuje posteľ Akino s elektrickými rošty a dve matrace TEMPUR Original 19 o rozmere 90x200 cm.

Úlohou kvalitnej postele je ponúknuť komfortný a zdravý spánok a zároveň dodať spálni ten správny šmrnc. Nechcite sa uspokojiť len tak s niečím a vsaďte na spací systém. Akino s integrovanými polohovacími roštami, ktoré sú vkusne začalunené do postele a dodávajú funkčnosť elegantným oblým krivkám celej postele s neokukanými diagonýlmi, zkosenými nohami.

Neviete si z výberom dokonáleho lôžka rady ,potom je spací systém Akino pre vás skvelou voľbou. Súčasťou postele je bytelný rám a odolné motorové polohovacie rošty. Vy sa tak nemusíte o nič starať a ihneď a razom získate dokonalé celistvé lôžko, vďaka ktorému bude váš spánok nielen ďaleko zdravší, ale aj pohodlnejší.

Vďaka integrovanému polohovaciemu roštu si podľa vlastných potrieb budete môcť prispôsobiť polohu lôžka tak, ako sa vám to bude práve hodiť. Ak si budete chcieť v posteli čítať, pozerať sa na televízor alebo čítať pútavú knihu, spací systém Akino sa behom niekoľkých sekúnd vašim potrebám dokonale prispôsobí. Možnosť polohovania vás rovnako nebude obmedzovať ani behom spánku, kde si budete môcť vybrať presne takú polohu, ktorá je pre vás spánok najkomfortnejší.

• Čelo postele výška: 100cm (od podlahy)
• Výška nohy: 12cm

Matrac Original poskytuje všetky hlavné výhody výrobkov TEMPUR - pohodlie vďaka zmiernenie tlaku a terapeutickú oporu. To je ten pravý dojem z výrobkov TEMPUR - čistý a jednoduchý. Matrac Original 19 cm má hornú vrstvu tvorenú 8 cm materiálu TEMPUR, laminovanú na 11 cm vysokú pružnú základnú vrstvu z polyuretánovej peny. Systém prúdenia vzduchu medzi vrstvou TEMPUR a penovou základňou zabezpečuje ďalšiu hĺbkovú pružnosť a výborné odvetrávanie vzduchu matracov. Ideálne pre nízke moderné kostry postelí.


Spýtajte sa na čokoľvek

zadaný email nebude pri oktázke zobrazený
Sem napíšte vašu otázku.

Napíšte svoju recenziu k tomuto produktu

zadaný email nebude pri oktázke zobrazený
pre hodnotenie kliknite
Sem napíšte celkovej zhrnutie Vášho dojmu a výsledného hodnotenia produktu
Klady a zápory uvádzajte každý bod na samostatný riadok.
Pokiaľ vás nič nenapadá, nechajte pole prázdne