Akino - čalúnená posteľ s elektrickými rošty

Technické parametre

Materiál čalúněná
Nosnost 150 kg
Záruka 5 let

Výrobca

Hollandia

Popis

Úlohou kvalitnej postele je ponúknuť komfortný a zdravý spánok a zároveň dodať spálni ten správny šmrnc. Nechcite sa uspokojiť len tak s niečím a vsaďte na spací systém. Akino s integrovanými polohovacími roštami, ktoré sú vkusne začalunené do postele a dodávajú funkčnosť elegantným oblým krivkám celej postele s neokukanými diagonýlmi, zkosenými nohami.

Neviete si z výberom dokonáleho lôžka rady ,potom je spací systém Akino pre vás skvelou voľbou. Súčasťou postele je bytelný rám a odolné motorové polohovacie rošty. Vy sa tak nemusíte o nič starať a ihneď a razom získate dokonalé celistvé lôžko, vďaka ktorému bude váš spánok nielen ďaleko zdravší, ale aj pohodlnejší.

Vďaka integrovanému polohovaciemu roštu si podľa vlastných potrieb budete môcť prispôsobiť polohu lôžka tak, ako sa vám to bude práve hodiť. Ak si budete chcieť v posteli čítať, pozerať sa na televízor alebo čítať pútavú knihu, spací systém Akino sa behom niekoľkých sekúnd vašim potrebám dokonale prispôsobí. Možnosť polohovania vás rovnako nebude obmedzovať ani behom spánku, kde si budete môcť vybrať presne takú polohu, ktorá je pre vás spánok najkomfortnejší.

• Čelo postele výška: 100cm (od podlahy)
• Výška nohy: 12cm


Podobné produkty nájdete taktiež tu

Postele a rošty Hollandia

Spýtajte sa na čokoľvek

zadaný email nebude pri oktázke zobrazený
Sem napíšte vašu otázku.

Ján Bezecný, 1. 3. 2017 17:31

Ponúkate aj jednopostele ? Prosím o zaslanie ponuky. Ďakujem


PreSpánok, 2. 3. 2017 13:10

Dobrý den,

děkujeme za Váš dotaz a zájem o naše produkty. Postel Akino dodáme pouze v rozměru 180 x 200 cm. Z čalouněný postelí, které lze zhotovit v jednolůžku vám mohu nabídnou postel Nobless, Trendy a Glory.

S pozdravem a přáním příjemného dne

Jana Hloušová

e-shop PreSpánok.sk

Napíšte svoju recenziu k tomuto produktu

zadaný email nebude pri oktázke zobrazený
pre hodnotenie kliknite
Sem napíšte celkovej zhrnutie Vášho dojmu a výsledného hodnotenia produktu
Klady a zápory uvádzajte každý bod na samostatný riadok.
Pokiaľ vás nič nenapadá, nechajte pole prázdne