AKCIA! - Vankúš TEMPUR + celoročná prikrývka MODALL

Ľutujeme, produkt už nie je v ponuke

Vyberte podobný produkt

Technické parametre

Snímatelný potah áno
Praní 60°C
Potah
středně hřejivá přikrývka Wellness s technologií Modal Modalové vlákna obohacujú zmes bavlny a polyesteru zaisťujú priedušnosť a odvod vlhkosti a zachovanie suchého mikroklíma lôžka.
zmes polyesteru a bavlny
Plnění přikrývky
ložní soupravy Klinmam s vysokým hygienickým standardem Vysoko kvalitné polyesterové vlákna vyznačujúce sa dlhodobými antimikrobiálnymi a proti-roztočovými vlastnosťami zabezpečujú vysokú hygienu celej posteľné súpravy.
100% polyesterové vlákno
Plnění polštáře Zmes jemných polyesterových "guličiek" a špeciálnych polyuretánových tyčiniek slúži na zabezpečenie pružnosti, mäkkosti a tvarovej stálosti vankúša. 50% polyesterové guľôčky, 50% polyuretánovej tyčinky
Záruka 2 roky

Doporučenie

Pre koho je vankúš vhodný:
Muž
Žena
Dieťa

Tento vankúš napomáha predchádzať: Vankúše z materiálu TEMPUR napomáhanie predchádzať niektorým zdravotným problémom.
Stuhnutiu krčných svalov TEMPUR sa vplyvom teploty tela prispôsobuje tvaru hlavy, tým dochádza k okysličeniu a uvoľneniu šijových svalov.
Nedostatočnému prekrveniu krčných svalov Materiál TEMPUR je charakteristický nízkou elasticitou a vďaka tomu sa prispôsobuje tvaru hlavy a krku bez toho, aby vytváral protitlak.
Bolestiam krčnej chrbtice a hlavy Termosensitívny materiál TEMPUR zaisťuje anatomicky správnu polohu počas spánku a antidekubitný efekt materiálu umožňuje dostatočné prekrvenie a relaxáciu svalov.
Nekľudnému spánku Materiál vankúša dokonale kopíruje tvar hlavy a krku, počas noci tak eliminuje otáčanie a prevaľovanie.
Chrápaniu Štúdia vykonaná medzi užívateľmi vankúšov TEMPUR preukázala, že u nich dochádza k významnému zmierneniu chrápania.
Tento vankúš je vhodný pre spánok: Vankúš udržuje hlavu v anatomicky správnej polohe a zabezpečuje jej dostatočnú oporu. Preto je nutné správne voliť nielen materiál, ale aj tvar vankúša, vhodný pre polohu spánku, na ktorú ste zvyknutí.
Na boku
Na chrbte
Na bruchu

Popis

Vďaka ortopedickému vankúšu TEMPUR RELAX sa budete prebúdzať ráno vždy svieži. Unikátny materiál citlivý na teplo s otvorenou štruktúrou udrží Vašu šiju a krk v optimálnej polohe. Vankúš sa vytvaruje presne podľa Vás a poskytne potrebnú oporu bez zbytočného protitlaku. Rozměr 55 x 38 x 10,5 cm.

Prikrývka Klinmam MODALL zaisťuje odvod vlhkosti, priedušnosť a zachováva tak suchú klímu v lôžku. Lôžkoviny z radu Wellness zabezpečujú antibakteriálnu ochranu a optimálny komfort po celý rok.

Vy tak môžete vďaka tomuto setu spať pohodlne a pokojne. Získajte ho teraz za zvýhodnenú cenu.


Môže Vás zaujímať

Prečo je dôležitý vankúš?

Podobné produkty nájdete taktiež tu

Vankúše Lôžkoviny

Spýtajte sa na čokoľvek

zadaný email nebude pri oktázke zobrazený
Sem napíšte vašu otázku.

Napíšte svoju recenziu k tomuto produktu

zadaný email nebude pri oktázke zobrazený
pre hodnotenie kliknite
Sem napíšte celkovej zhrnutie Vášho dojmu a výsledného hodnotenia produktu
Klady a zápory uvádzajte každý bod na samostatný riadok.
Pokiaľ vás nič nenapadá, nechajte pole prázdne