Akcia - Celin K4 - celomasívna posteľ z buku alebo dubu

Technické parametre

Materiál masív
Nosnost 150 kg
Možnost atypických rozměrů áno
Záruka 2 roky

Popis

Celin K4 s nadčasovým, horizontálne členeným hlavovým čelom.

Pre výrobu celomasívnych postelí sa používajú výhradne dve dreviny. Moderný, čistý a hladký buk alebo majestátny dub s výraznou kresbou dreva.

Z pohľadu pevnosti postele sa dá označit buk aj dub za rovnako tvrdé dreviny, finálna tvrdosť je potom vždy daná miestom pôvodu danej dreviny. Pocitovo však jednoznačne vedie nám známý majestátny dub so svou širokou korunou. Skutočnosť, že práve na pilieroch z dubu stoja Benátky, v nás evokuje pocit pevnosti a dlhovekosti.

Pevnosť

Všetky typy postelí majú pevné rohové spojenie, skládajúce sa z rokmi overenými kombináciami matíc – skrutiek – závrtné matice umožňujú pohodlné dotiahnutieNa pevnosť celého rámu postele je poskytovaná záruka 5 rokov.

Rozmery

Rozmery postele uvedené nižšie. Celkovú výšku ležnej plochy tvorý výška vybraného matraca, výška roštu a výška polohy stavitelného kovania alebo latiek pripevnených k bočnici postele. Doporučujeme preto výšku ležnej plochy vybranej postele konzultovať s obchodníkom PreSpanok.

Výška hlavového čela: 105 cm
Výška nožného čela: 50 cm
Výška hornej hrany bočnice od zeme: 50 cm
Vlastná výška bočnice: 27 cm

Vlastný rozmery postele:
168x212 cm pre matrac 160x200 cm
188x212 cm pre matrac 180x200 cm

Na prianie sa dá lôžko dodať v predĺženej dĺžke 210 cm s príplatkom 18% a 220 cm s príplatkom 25%. Alebo je možné lôžko skrátiť za príplatok. V prípade, že máte záujem o ďalšie úpravy lôžka nás kontaktujte telefonicky alebo emailom na info@prespanok.sk

Hmotnosť postele

Pri výbere postele je potrebné brať ohľad aj na vlastnú hmotnosť postele, pretože pohltenie kinetickej energie je priamo úmerné hmotnosti postele .

Rošty

Rošty sú uložené na smrekových latkách, ktoré sa dajú pri vlastnej montáži postele pripevniť v 3 výškach k bočnici postele z dôvodu optimálneho nadstavenia výšky ležnej plochy lôžka.

Úložné priestory

Posteľ Celin je možné doplniť praktickým úložným priestorom v podobe prednej alebo bočnej zásuvky alebo úložného boxu pod postelou prístupného z hornej časti postele.

K posteliam ponúkame aj nočné stolíky, komody, moderné lavice pred posteľ, s ktorými je možné vytvoriť jedinečný interiér celej spálne.

Posteľ je štandardne dodávaná bez roštou a matracov. Posteľ je dodávána v demontovanom stave. Montáž postele je možné si priobjednať.


Spýtajte sa na čokoľvek

zadaný email nebude pri oktázke zobrazený
Sem napíšte vašu otázku.

Napíšte svoju recenziu k tomuto produktu

zadaný email nebude pri oktázke zobrazený
pre hodnotenie kliknite
Sem napíšte celkovej zhrnutie Vášho dojmu a výsledného hodnotenia produktu
Klady a zápory uvádzajte každý bod na samostatný riadok.
Pokiaľ vás nič nenapadá, nechajte pole prázdne