[email protected]
+421948062906
poradenská linka je dostupná Po - Pia od 8:00 do 18:00 a So - Ne od 9:00 do 16:00
Menu Zatvoriť
0 0 €
Váš košík je zatiaľ prázdny.
Úvodná strana Matrace Matrace podľa materiálov Matrace Tempur Tempur Firm Luxusný matrac TEMPUR® Firm Elite s poťahom SmartCool, 180x200 cm
Doprava zadarmo

Luxusný matrac TEMPUR® Firm Elite s poťahom SmartCool, 180x200 cm

Nová kolekcia matracov TEMPUR® Firm dopĺňa ponúkaný sortiment o nový, výrazne pevnejší pocit, pri ktorom aj napriek tomu zostal zachovaný charakteristický pocit jedinečného prispôsobenia materiálu TEMPUR. Zobraziť viac
Značka: Tempur
? Pomoc s výberom
Na objednávku - Tovar doručíme v týždni od 13.02. do 17.02.
Doprava od 0,00 € ?
3 829,00 €
Nová kolekcia matracov TEMPUR® Firm dopĺňa ponúkaný sortiment o nový, výrazne pevnejší pocit, pri ktorom aj napriek tomu zostal zachovaný charakteristický pocit jedinečného prispôsobenia materiálu TEMPUR. Pocit Firm je jasnou odpoveďou všetkým, ktorí chcú dosiahnuť najvyššej možnej kvality spánku, ale pocit TEMPUR im nesedel alebo bol pocitovo príliš mäkký.
Kolekciu TEMPUR® Firm tvoria matrace s inovatívnou technológiou viskoelastickej peny vyvinutej pre NASA. Matrace boli navrhnuté pre tých, čo chcú od svojho matraca vyššiu tuhosť, stabilnú oporu a zároveň chcú mať zachované všetky výhody materiálu TEMPUR. Jedná sa o revolučnú penu, ktorá sa pod vplyvom našej teploty dokonale prispôsobí tvaru tela a zaisťuje hlboký a pohodlný spánok. Matrac TEMPUR® Firm je k dispozícií v 3 výškach, rovnako ako pri ostatných pocitoch a vďaka tomu je možné vybrať vhodný matrac na každú posteľ, ktorá je na trhu dostupná. Čím vyšší matrac zvolíte, tým viac si vychutnáte jedinečný pocit stavu beztiaže, ktorý materiál TEMPUR® poskytuje.
Matrac má snímateľný poťah, ktorý tak jednoducho udržíte dokonele čistý. Vlákna, z ktorých je poťah vyrobený majú antialergické vlastnosti, vďaka ktorým budú uspokojení aj alergici alebo ľudia, ktorým záleží na vysokej hygiene lôžka. Poťah je jednoducho snímateľný a môžete ho prať v práčke pre teplote 60°C. Na zaistenie chladnejšej klímy počas spánku si môžete vybrať aj variant s inovatívnou technológiou SmartCool™, ktorá odvádza prebytočné teplo z matraca a tela.

Pozrite si podobné produkty

Technické parametre

Materiál pamäťivá pena, Tempur
Rozmer 180x200 cm
Tuhosť ? 4 - tvrdý, 5 - veľmi tvrdý
Nosnosť na osobu 150 kg
Snímateľný poťah ? áno
Výška matraca ? 25 cm
Doplnková úprava poťahu ? SmartCool
Vhodnosť uloženia matraca statický rošt, polohovací rošt
Pre koho je vhodná pre alergikov
Obojstrannosť ? nie
Šírka 180 cm
Dĺžka 200 cm
Atypy ? áno
Pranie 60°C
Spôsob doručenia matraca ? rozbalená
Vlastnosť s poťahom SmartCool
Záruka ? 10 rokov
0/5
na základe 0 hodnotení
5 hviezdičiek
4 hviezdičky
3 hviezdičky
2 hviezdičky
1 hviezdička

Nové hodnotenie