[email protected]
+421948062906
poradenská linka je dostupná Po - Pia od 8:00 do 18:00 a So - Ne od 9:00 do 16:00
Menu Zatvoriť
0 0 €
Váš košík je zatiaľ prázdny.
Úvodná strana Matrace Matrace podľa rozmerov Matrace 180x200 cm Matrac vhodný pre boxspringové postele s dvoma pocitmi tuhosti Atlanta 2.0, 180x200 cm

Matrac vhodný pre boxspringové postele s dvoma pocitmi tuhosti Atlanta 2.0, 180x200 cm

5/5
1 hodnotenie
Matrac Atlanta, ktorý pochádza od nášho výrobcu Enzio, ponúka nezabudnuteľný pocit uvoľnenia a to vďaka zónovaniu matraca. Zobraziť viac
Značka: Enzio
? Pomoc s výberom

Rozmer

90x200 cm 160x200 cm 180x200 cm
Skladom - do troch dní u vás
Doprava od 0,00 € ?
1 139,00 €
Zónový matrac Zónový matrac Záruka 5 rokov Záruka 5 rokov Na výber 2 pocity ležania Na výber 2 pocity ležania Pružinový efekt Pružinový efekt

Atlanta 2.0

Matrac Atlanta, ktorý pochádza od nášho výrobcu Enzio, ponúka nezabudnuteľný pocit uvoľnenia a to vďaka zónovaniu matraca. Toto zónovanie zaisťuje správnu oporu vášho tela a tým vám prináša väčšiu úľavu pre vaše svaly a vy sa tak cítite zrelaxovaní a odpočinutí. Matrac v sebe ukrýva kombináciu peny a pružín, ktorá pomáha, aby ste sa ráno cítili ako znovu narodení. Matrac Atlanta je vhodný pre boxspringové postele. Ponúka dva pocity pri ležaní. Ak vám teda prestane byť jeden z pocitov príjemný, nie je nič jednoduchšie, ako si svoj matrac otočiť a získať tak úplne iný pocit pohodlia.

Mäkký matrac je ideálny pre spáčov na boku. Ľahnete si a cítite sa, ako by ste sa položili na obláčik. Matrac vám ustúpi v oblasti ramien a na bokoch, aby ste mohli pohodlne spať a neprevaľovali sa.

Stredne tuhý matrac je univerzálny pre všetky polohy, či už spíte na boku, na chrbte alebo na bruchu. Ak sa v noci neustále otáčate a neviete si nájsť správnu polohu, tak pre vás je ideálny. Poskytne vám dostatočnú oporu chrbta, a zároveň ustúpi v ramenách a bokoch.

tuhost matrace

Balenie matraca

Matrac nie je vákuovane balený, preto je pri preprave v plnom rozmere. Rozmer tohto balenia je rovnaký, ako vami zvolený rozmer matraca. Akonáhlematrac vybalíte z igelitového obalu, je možné matrac hneď začať používať.

   nevakuovaná matrace ProSpánek

Starostlivosť o matrac

V spálni pravidelne vetrajte. Toto je základná, rýchla a veľmi účinná rada. Vo vašej posteli, konkrétne v matraci sa prirodzene v priebehu noci hromadí vlhkosť spôsobená potením. Túto vlhkosť je nutné nechať odpariť, čo sa vám podarí vhodnou voľbou roštu a pravidelným vetraním v spálni. Stačí nechať 15 minút otvorené okná a hneď vám bude v spálni príjemnejšie. Pravidelná starostlivosť o matrace tiež zahŕňa občasne vysatie vysávačom.

Aby matrac mal správnu funkčnosť a takisto aj dlhšiu životnosť, je dôležité vybrať si správny rošt. Ako už bolo spomenuté, rošt pomáha matracu dýchať. Vlhkosť sa teda z matraca správne odvetráva iba so správnym roštom. Aj vďaka tomu si môžete užívať svieži a zdravý spánok.

Chránič matraca je už nevyhnutnosťou. V našej ponuke nájdete tiež aj chrániče matracov. Tie predlžujú životnosť matraca najvýraznejšie. Chránič totiž vstrebáva vlhkosť, pot, ale chráni matrac aj pred občasnými nehodami a nečistotami. Chránič z matraca môžete sňať podobne ako aj poťah a vyprať ho v bežnej práčke. To by ste mali spraviť niekoľkokrát do roka. Zaistíte si tak čisté prostredie vo vašej posteli a zároveň výrazne predĺžite životnosť vášho matraca. Aby ste nedali šancu roztočom, predchádzajte ich výskytu pravidelným praním v priebehu celého roka. Upratovanie preto zahájte praním plachietobliečokprikrývok a poťahov vankúšov. Vždy sa podľa symbolov na etikete uistite, že ide o výrobok, ktorý je možné prať a overte si teplotu prania.

Technické parametre

Rozmer 180x200 cm
Atypy ? áno
Dĺžka 200 cm
Doplnková úprava poťahu ? Poťah strana A: Sintepon + studená pena. Poťah strana B: Sintepon + studená pena
Materiál pružiny
Nosnosť na osobu 120 kg
Obojstrannosť ? áno
Pre koho je vhodná pre partnerov
Šírka 180 cm
Snímateľný poťah ? nie
Spôsob doručenia matraca ? rozbalená
Tuhosť ? 2 - mäkký, 3 - stredne tuhý
Vhodnosť uloženia matraca statický rošt
Výška jadra ? 25 cm
Výška matraca ? 33 cm
Záruka ? 5 rokov
5/5
na základe 1 hodnotení
5 hviezdičiek
4 hviezdičky
3 hviezdičky
2 hviezdičky
1 hviezdička

Nové hodnotenie