[email protected]
+421948062906
poradenská linka je dostupná Po - Pia od 8:00 do 18:00 a So - Ne od 9:00 do 16:00
Menu Zatvoriť
0 0 €
Váš košík je zatiaľ prázdny.
Úvodná strana Postele Postele podľa typu Postele z masívu Masívna posteľ kvalitnej českej výroby Maja, 140x200 cm, farba BO103 čerešňa
Doprava zadarmo

Masívna posteľ kvalitnej českej výroby Maja, 140x200 cm, farba BO103 čerešňa

Vôňa a vlastnosti prírodných materiálov sa nedajú ničím nahradiť, preto nie je prekvapenie, že sa teší veľkej obľube naprieč všetkými generáciami. Zobraziť viac
Značka: PreSpánok
? Pomoc s výberom
Na objednávku - Tovar doručíme v týždni od 06.02. do 10.02.
Doprava od 0,00 € ?
1 439,00 €

Vôňa a vlastnosti prírodných materiálov sa nedajú ničím nahradiť, preto nie je prekvapenie, že sa teší veľkej obľube naprieč všetkými generáciami.
Kolekcia celomasívnych posteli spoločnosti PreSpánok rozširuje svoje rady a predstavuje vám Maju vyrobenú z dubu či buku.
Dub či buk? Maja sa pýši mnohými prednosťami od najkvalitnejších materiálov, nadštandardnej záruky na konštrukčnú pevnosť po dobu piatich rokov, až po výrobu v Českej republike. Jej extrémne pevná konštrukcia so silou rámu 2,7 cm doplnená o kvalitné kovové spoje s dlhou životnosťou z nej robia ideálneho partnera každej spálne. Na rozdiel od ostatných má Maja navyše zaguľatené hrany, čo uľahčuje pohyb okolo postele.
Individuálne prevedenie: Vyberať pritom môžete zo širokej rady modelov a farieb. V prípade, že si napriek tomu nevyberiete, upravíme vám Maju podľa vášho želania. Okrem dizajnovej podoby si môžete prispôsobiť tiež výšku posteľnej plochy. Samotná bočnica meria 45 cm, ale konečnú výšku postele pre jednoduchšie a príjemnejšie vstávanie môžete následne ovplyvniť umiestnením roštu a matraca do zvolenej výšky.
Voľba povrchovej úpravy Maja ponúka výber z dvoch povrchových variant:

  • Lak, morená a lakovaná povrchová úprava - disponuje až 10 farebnými odtieňmi, vrátane veľmi obľúbenej čistej prírodnej farby. Vďaka kvalitnému laku získa posteľ trvalú ochranu pred vonkajšími vplyvmi a s pomocou bežnej údržby za pomoci suchej alebo vlhkej handričky docielite trvalo krásny vzhľad.
  • Zmes oleja a vosku - olej preniká do hĺbky 1-2 mm dreva, ale vosk zostáva na povrchu, kde vytvára hebký lesk. Táto kvalitná a ekologická zmes z ôsmich olejov zanecháva rám dlhodobo krásny a veľmi jednoduchou údržbou vlhkou handričkou zachováte posteli jej dokonalý vzhľad. Pre oživenie povrchu môžete náter znovu aplikovať a predĺžiť jeho životnosť.

Ukryte periny či neporiadok Úložného priestoru nie je doma nikdy dosť. Z tohto dôvodu ponúkame posteľ Maja tiež s úložným priestorom v podobe boxu, ktorý je prístupný z hornej časti postele.

Technické parametre

Materiál masiv
Rozmer 140x200 cm
Nosnosť na osobu 150 kg
Výška čela 100 cm
Výška hornej hrany bočnice od zeme 45 cm
Spôsob uchytenia roštov ? kovanie
Farba BO103
Šírka 145,5 cm
Dĺžka 215 cm
Atypy ? áno
Výška čela od bočnice 55 cm
Počet výškových polôh pre uloženie roštu ? 7
Vlastná výška bočnice kovania 34 cm
Najnižšie uloženie kovania 19,5 cm
Najvyššie uloženie kovania 33 cm
Záruka ? 5 rokov
0/5
na základe 0 hodnotení
5 hviezdičiek
4 hviezdičky
3 hviezdičky
2 hviezdičky
1 hviezdička

Nové hodnotenie