[email protected]
+421948062906
poradenská linka je dostupná Po - Pia od 8:00 do 18:00 a So - Ne od 9:00 do 16:00
Menu Zatvoriť
0 0 €
Váš košík je zatiaľ prázdny.
Úvodná strana Postele Postele podľa typu Postele z masívu Masívna posteľ kvalitnej českej výroby Maja, 120x200 cm, farba BO103 čerešňa

Masívna posteľ kvalitnej českej výroby Maja, 120x200 cm, farba BO103 čerešňa

Vôňa a vlastnosti prírodných materiálov sa nedajú ničím nahradiť, preto nie je prekvapenie, že sa teší veľkej obľube naprieč všetkými generáciami. Zobraziť viac
Značka: PreSpánok
? Pomoc s výberom
Na objednávku - Tovar doručíme v týždni od 03.04. do 07.04.
Doprava od 0,00 € ?
1 489,00 €

Vôňa a vlastnosti prírodných materiálov sa nedajú ničím nahradiť, preto nie je prekvapenie, že sa teší veľkej obľube naprieč všetkými generáciami.
Kolekcia celomasívnych posteli spoločnosti PreSpánok rozširuje svoje rady a predstavuje vám Maju vyrobenú z dubu či buku.
Dub či buk? Maja sa pýši mnohými prednosťami od najkvalitnejších materiálov, nadštandardnej záruky na konštrukčnú pevnosť po dobu piatich rokov, až po výrobu v Českej republike. Jej extrémne pevná konštrukcia so silou rámu 2,7 cm doplnená o kvalitné kovové spoje s dlhou životnosťou z nej robia ideálneho partnera každej spálne. Na rozdiel od ostatných má Maja navyše zaguľatené hrany, čo uľahčuje pohyb okolo postele.
Individuálne prevedenie: Vyberať pritom môžete zo širokej rady modelov a farieb. V prípade, že si napriek tomu nevyberiete, upravíme vám Maju podľa vášho želania. Okrem dizajnovej podoby si môžete prispôsobiť tiež výšku posteľnej plochy. Samotná bočnica meria 45 cm, ale konečnú výšku postele pre jednoduchšie a príjemnejšie vstávanie môžete následne ovplyvniť umiestnením roštu a matraca do zvolenej výšky.
Voľba povrchovej úpravy Maja ponúka výber z dvoch povrchových variant:

  • Lak, morená a lakovaná povrchová úprava - disponuje až 10 farebnými odtieňmi, vrátane veľmi obľúbenej čistej prírodnej farby. Vďaka kvalitnému laku získa posteľ trvalú ochranu pred vonkajšími vplyvmi a s pomocou bežnej údržby za pomoci suchej alebo vlhkej handričky docielite trvalo krásny vzhľad.
  • Zmes oleja a vosku - olej preniká do hĺbky 1-2 mm dreva, ale vosk zostáva na povrchu, kde vytvára hebký lesk. Táto kvalitná a ekologická zmes z ôsmich olejov zanecháva rám dlhodobo krásny a veľmi jednoduchou údržbou vlhkou handričkou zachováte posteli jej dokonalý vzhľad. Pre oživenie povrchu môžete náter znovu aplikovať a predĺžiť jeho životnosť.

Ukryte periny či neporiadok Úložného priestoru nie je doma nikdy dosť. Z tohto dôvodu ponúkame posteľ Maja tiež s úložným priestorom v podobe boxu, ktorý je prístupný z hornej časti postele.

Technické parametre

Rozmer 120x200 cm
Atypy ? áno
Dĺžka 214 cm
Farba Čerešňa
Farba dreva Čerešňa
Materiál masiv
Najnižšie uloženie kovania 19,5 cm
Najvyššie uloženie kovania 33 cm
Nosnosť na osobu 150 kg
Počet výškových polôh pre uloženie roštu ? 3
Povrchová úprava Olejom
Šírka 127,8 cm
Spôsob uchytenia roštov ? kovanie
Vlastná výška bočnice kovania 34 cm
Výber dreva Buk
Výška čela 100 cm
Výška čela od bočnice 55 cm
Výška hornej hrany bočnice od zeme 45 cm
Záruka ? 5 rokov
0/5
na základe 0 hodnotení
5 hviezdičiek
4 hviezdičky
3 hviezdičky
2 hviezdičky
1 hviezdička

Nové hodnotenie