[email protected]
+421948062906
poradenská linka je dostupná Po - Pia od 8:00 do 18:00 a So - Ne od 9:00 do 16:00
Menu Zatvoriť
0 0 €
Váš košík je zatiaľ prázdny.
Úvodná strana Postele Postele podľa rozmerov Postele 180x200 cm Masívna drevená posteľ s elegantným dizajnom z prírodného buku Amy, prevedenie BO101, 180x200 cm
Akcia -20 %

Masívna drevená posteľ s elegantným dizajnom z prírodného buku Amy, prevedenie BO101, 180x200 cm

5/5
1 hodnotenie
Hľadáte kvalitnú posteľ, s ktorou budete spokojní roky? Už nehľadajte.
Posteľ Amy s jednoduchým a praktickým plným čelom je tá správna voľba. Zobraziť viac
Značka: PreSpánok
? Pomoc s výberom

Výber dreva

Buk
Skladom - Tovar doručíme v týždni od 13.02. do 17.02.
Doprava od 0,00 € ?
904,00 €
723,00 €
zľava 20 % (ušetríte 181,00 €)

Masívna drevená posteľ Amy

Posteľ Amy s jednoduchým a praktickým plným čelom zaujme na prvý pohľad rovnými líniami, ktoré podčiarknu jej eleganciu. Pevná konštrukcia je vyrobená z najkvalitnejších materiálov masívneho buku či dubu, ktoré v spojení s pevnými spojmi a kovaním zaručia dlhú životnosť postele. Navyše od nás na mimoriadnu konštrukčnú pevnosť dostanete nadštandardnú záruku 5 rokov.

Posteľ Amy sa vyrába v Českej republike pre ešte väčšiu záruku kvality a výberu materiálov. Tým však výhody tejto postele nekončia. Rošt aj matrac sa dá jednoducho uložiť do jednej z troch nastaviteľných výšok tak, aby sa vám čo najpohodlnejšie vstávalo a ulíhalo.

Štandardne je posteľ dodávaná bez roštov a matracov v demontovanom stave a s dvoma stredovými nohami. Je však možné si doobjednať kompletnú montáž. Na výrobu celomasívnej postele Amy sú používané výhradne dve dreviny. Moderný, čistý a hladký buk alebo majestátny dub s výraznou kresbou dreva. Z pohľadu pevnosti postele je možné označiť obe dreviny za porovnateľne tvrdé, finálna tvrdosť je ale daná miestom pôvodu samotnej dreviny.

Posteľ ponúkame aj v jeho rohovom variante na vytvorenie pohodlného prostredia na trávenie voľného času.

 

Kľúčové vlastnosti

Plné čelo pôsobí klasickým štýlom a dodá posteli maximálnu pevnosť vrátane pohodlného opretia
✔ Zladenie hlavového a nožného čela pre eleganciu a jemnosť
✔ Na výber z dvoch povrchových úprav a niekoľkých farebných prevedení
Skvelá kvalita za veľmi priaznivú cenu

Výber dreviny

Postele vyrobené z dubu alebo buku patria v nábytkárskom priemysle kvalitatívne k materiálovej špičke. Majú vysokú pevnosť a stabilitu, exkluzívny vzhľad a dlhú životnosť.

Buk

Buk je veľmi kvalitná drevina s výbornými vlastnosťami. Je pevný a charakteristický veľmi jemnou textúrou.

Dub

Dub, ktorý patrí medzi najhodnotnejšie a najkvalitnejšie dreviny, vyniká predovšetkým výraznou textúrou a svojou tuhosťou. Spálňa vyrobená z dubového dreva predstavuje najvyššiu kvalitatívnu, funkčnú a estetickú triedu nábytku.

Povrchová úprava

Lesklá lakovaná úprava

Lakovaná, respektíve morená a lakovaná povrchová úprava zahŕňa 10 farebných odtieňov vrátane prírodného prevedenia. Jedná sa o kvalitný lak tvoriaci odolnú ochranu povrchu postele proti bežnému znečisteniu a opotrebovaniu. Pri upratovaní stačí pretrieť suchou alebo vlhkou handričkou.

Matná olejová úprava

Použitím zmesi oleja a vosku preniká olej do hĺbky 1-2 mm do dreva, zatiaľ čo vosk zostávajúci na povrchu vytvára hodvábny lesk. Ide o kvalitnú ekologickú povrchovú úpravu špeciálnymi osmotickými olejmi prírodného pôvodu, ktoré pomáhajú vyniknúť štruktúre dreva. Pre oživenie povrchu je možné spraviť ďalší náter osmotickými olejmi s následným vytrením do sucha. Bežnú údržbu robíme suchou alebo mierne navlhčenou handričkou.

Rám:

Na pevné rohové spojenie je využívaná kombinácia matice, skrutky a závrtnej matice pre jednoduché dotiahnutie. Vďaka tomuto extra pevnému rohovému spojeniu a kvalitnému prírodnému drevu sú postele pevné a nevŕzgajú.

Rošt:

Rošty sú uložené na lištách z masívneho dreva, ktoré sa pri montáži postele pripevňujú do 3 rôznych výšok k bočnici postele z dôvodu optimálneho nastavenia výšky ložnej plochy. Rošt nie je súčasťou balenia, ale môžete si ho vybrať tu.

Matrac:

Matrace nie je súčasťou balenia. Môžete si ho vybrať tu.

čelo postele
noha postele

Rozmery:

Výška čela 95 cm
Výška hornej hrany bočnice od zeme 47 cm
Výška čela od bočnice 48 cm
Vlastná výška bočnice 19 cm
Najnižšie uloženie kovania 32 cm
Najvyššie uloženie kovania 36 cm

Vonkajší rozmer postele:

Vonkajšie rozmery postele sú vždy o 8 cm širšie a o 6 cm dlhšie ako vami zvolený rozmer. Napr. Pri výbere postele 90x200 cm je vonkajší rozmer 98x206 cm.

Nosnosť:

Nosnosť postele je 150 kg na osobu.

Varianty:

Ponúkame dubové alebo bukové varianty, s lesklou povrchovou úpravou alebo matnou povrchovou úpravou. Najužšia posteľ je 80 cm, najširší rozmer je 180 cm.

složení postele
časti postele

Balenie postele a doprava

Posteľ k vám príde demontovaná v troch balíkoch. Doprava postelí nie je zaistená žiadnou externou spoločnosťou. Z toho dôvodu je na výber iba variant doručenia našou firmou.


FAQ

Doprava, platba a montáž

O spoločnosti PreSpánok

Ponuka našich postelí sa vyznačuje vysokou kvalitou, dlhodobou úžitkovosťou a stabilitou. Máme posteľ pre každého člena rodiny od detských postelí a jednolôžok cez dvojlôžkové a manželské postele, po veľké kontinentálne postele. Vyberte si so širokej ponuky kvalitných drevených postelí z masívu, čalúnených, či laminátových postelí. Prispôsobte si ponuku podľa svojich potrieb pomocou kategórií alebo nášho produktového filtra.

PreSpánok

Technické parametre

Rozmer 180x200 cm
Atypy ? áno
Dĺžka 205,4 cm
Farba Prírodný
Farba dreva Prírodná matná
Materiál masiv
Najnižšie uloženie kovania 32.5 cm
Najvyššie uloženie kovania 39 cm
Nosnosť na osobu 150 kg
Počet výškových polôh pre uloženie roštu ? 3
Povrchová úprava Olejom
Šírka 188 cm
Spôsob uchytenia roštov ? latka
Vlastná výška bočnice kovania 19 cm
Výber dreva Buk
Výška čela 95 cm
Výška čela od bočnice 48 cm
Výška hornej hrany bočnice od zeme 47 cm
Záruka ? 5 rokov
5/5
na základe 1 hodnotení
5 hviezdičiek
4 hviezdičky
3 hviezdičky
2 hviezdičky
1 hviezdička

Nové hodnotenie

Posteľ z masívu z Prespánku mám už dlhšie a som spokojná. Pevná, nič nevŕzga.