[email protected]
+421948062906
poradenská linka je dostupná Po - Pia od 8:00 do 18:00 a So - Ne od 9:00 do 16:00
Menu Zatvoriť
0 0 €
Váš košík je zatiaľ prázdny.
Úvodná strana Postele Postele podľa typu Postele z masívu Posteľ z masívu buk Lola, 120x200 cm, farba BO102 biela
Doprava zadarmo

Posteľ z masívu buk Lola, 120x200 cm, farba BO102 biela

Milujete vôňu dreva i nenapodobiteľnú atmosféru, ktorú v spálni vyvoláva? Potom by vám určite nemala uniknúť celomasívna posteľ Lola z kolekcie spoločnosti PreSpánok. Zobraziť viac
Značka: PreSpánok
? Pomoc s výberom
Na objednávku - Tovar doručíme v týždni od 06.02. do 10.02.
Doprava od 0,00 € ?
749,00 €

Milujete vôňu dreva i nenapodobiteľnú atmosféru, ktorú v spálni vyvoláva? Potom by vám určite nemala uniknúť celomasívna posteľ Lola z kolekcie spoločnosti PreSpánok. Dominantné 95 cm vysoké čelo s vertikálnym členením okamžite upúta pozornosť. Zvoliť si môžete jemné prekreslenie buku alebo naopak výraznú kresbu bukového dreva. Môžete si vybrať ktorýkoľvek variant, vždy budete mať istotu kvalitného spracovania a vysokej pevnosti.
Podľa vášho vkusu si môžete vybrať z dvoch povrchových variantov. Lak a morenie, alebo povrchovú úpravu zmesou špeciálnych Osmo olejov.
Pevná v každom detaile: Podobne ako ostatné celomasívne postele PreSpánok má tiež Lola pevné rohové spojenie využívajúce kombináciu matice - skrutky - závratné matice pre ľahké dotiahnutie. Práve preto je tiež na posteľ poskytovaná záruka piatich rokov.
Pohodlné vstávanie i zaspávanie: Výber matraca je samozrejme na vás, ale aj bez neho dosahuje rám postele výšku 45 cm, vďaka ktorej budete si do postele budete nielen s obľubou líhať, ale aj ľahko vstávať. Pre ešte lepšie vstávanie výšku konzultujte so spánkovým odborníkom na ktorejkoľvek predajni PreSpánok. Len tak docielite najlepšie spánkové riešenie presne podľa vašich predstáv, vrátane správneho výberu roštov a matracov.
Ukryte rýchlo neporiadok: Úložného priestoru nie je doma nikdy dosť. Z toho dôvodu ponúkame posteľ LOLA nielen s prednou alebo bočnou zásuvkou, ale aj s úložným priestorom v podobe boxu, ktorý je prístupný z hornej časti postele.
Pevnosť: Všetky typy postelí majú pevné rohové spojenie, skladajúci sa z rokmi preverenej kombinácie matice, skrutky a závrtnej matice umožňujúce pohodlné dotiahnutie. Na pevnosť celého rámu postele je poskytovaná záruka 5 rokov.

  • Výška čela: 95 cm
  • Výška hornej hrany bočnice od zeme: 45 cm
  • Vlastná výška bočnice: 18 cm
  • Sila rámu postele: 2,7 cm
  • Záruka: 5 rokov

Technické parametre

Materiál masiv
Rozmer 120x200 cm
Nosnosť na osobu 150 kg
Výška čela 95 cm
Výška hornej hrany bočnice od zeme 45 cm
Spôsob uchytenia roštov ? latka
Farba BO102
Šírka 128 cm
Dĺžka 210 cm
Atypy ? áno
Výška čela od bočnice 50 cm
Počet výškových polôh pre uloženie roštu ? 3
Vlastná výška bočnice kovania 18 cm
Najnižšie uloženie kovania 34 cm
Najvyššie uloženie kovania 40 cm
Záruka ? 5 rokov
0/5
na základe 0 hodnotení
5 hviezdičiek
4 hviezdičky
3 hviezdičky
2 hviezdičky
1 hviezdička

Nové hodnotenie