[email protected]
+421948062906
poradenská linka je dostupná Po - Pia od 8:00 do 18:00 a So - Ne od 9:00 do 16:00
Menu Zavrieť
0 0 €
Váš košík je zatiaľ prázdny.
Úvodná strana Postele Postele podľa rozmerov Postele 180x200 cm Celomasívna posteľ z prírodného buku Karin, prevedenie BK1, 180x200 cm
Doprava zadarmo

Celomasívna posteľ z prírodného buku Karin, prevedenie BK1, 180x200 cm

Celomasívna posteľ Karin prinesie aj do vašej spálne malý kúsok prírody a dodá spánku a relaxácii nový rozmer. Zobraziť viac
Značka: PreSpánok
? Pomoc s výberom
Skladom - Tovar doručíme v týždni od 18.07. do 22.07.
Doprava od 0,00 € ?
994,00 €
Záruka 5 rokov Záruka 5 rokov Zaoblené rohy Zaoblené rohy Veľkosť na mieru Veľkosť na mieru Kvalitné spoje a kovanie Kvalitné spoje a kovanie Vhodné pre robotické vysávače Vhodné pre robotické vysávače Najkvalitnejšie materiály Najkvalitnejšie materiály

Drevo sa právom stalo jedným z najvyhľadávanejších prírodných materiálov.
S obľubou ho využívajú všetci, ktorí túžia po teplom domove s identickým dizajnom. Celomasívna posteľ Karin prinesie aj do vašej spálne malý kúsok prírody a dodá spánku a relaxácii nový rozmer.
Dub či buk? Posteľ Karin môžete zakúpiť vo variante buk alebo dub a podľa vášho vkusu zvoliť jednu z povrchových úprav dreva. Lak, morená a lakovaná povrchová úprava, ktorá disponuje až 10 farebnými odtieňmi, vrátane veľmi obľúbenej čistej prírodnej farby. Vďaka kvalitnému laku získa posteľ trvalú ochranu pred vonkajšími vplyvmi a s pomocou bežnej údržby za pomoci suchej alebo vlhkej handričky docielite trvalo krásny vzhľad.
Zmes oleja, ktorý preniká do hĺbky 1-2 mm dreva a vosku zostávajúceho na povrchu, kde vytvára hebký lesk. Táto kvalitná a ekologická povrchová úprava za pomoci Osmo olejov zanecháva rám dlhodobo krásny a veľmi jednoduchou údržbou vlhkou handričkou zachováte posteli jej dokonalý vzhľad. Pre oživenie povrchu môžete znovu aplikovať náter a jeho životnosť predĺžiť.
Pohodlné vstávanie i zaspávanie: Na ktorejkoľvek predajni PreSpánok môžete so spánkovým odborníkom nielen posteľ Karin prispôsobiť vlastným predstavám, ale súčasne vybrať správny druh roštu a matraca. Stačí sa zastaviť, na chvíľu si poležať a zistiť, ako sa vám z postele vstáva a čo ďalšieho budete pre optimálny spánok potrebovať.
Praktický úložný priestor: Úložného priestoru nie je doma nikdy dosť. Z toho dôvodu ponúkame posteľ Karin nielen s prednou alebo bočnou zásuvkou, ale aj s úložným priestorom v podobe boxu, ktorý je prístupný z hornej časti postele.

  • Výška čela: 105 cm
  • Výška hornej hrany bočnice od zeme: 50 cm
  • Vlastná výška bočnice: 28 cm
  • Sila rámu postele: 2,7 cm
  • Záruka: 5 rokov

Technické parametre

Materiál masiv
Rozmer 180x200 cm
Nosnosť na osobu 150 kg
Výška čela 105 cm
Výška hornej hrany bočnice od zeme 50 cm
Spôsob uchytenia roštov kovanie
Farba BK1
Šírka 186.5 cm
Dĺžka 210 cm
Atypy áno
Výška čela od bočnice 55 cm
Počet výškových polôh pre uloženie roštu 7
Vlastná výška bočnice kovania 28 cm
Najnižšie uloženie kovania 30 cm
Najvyššie uloženie kovania 41 cm
Záruka 5 rokov