[email protected]
+421948062906
poradenská linka je dostupná Po - Pia od 8:00 do 18:00 a So - Ne od 9:00 do 16:00
Menu Zatvoriť
0 0 €
Váš košík je zatiaľ prázdny.
Úvodná strana Postele Postele podľa typu Postele z masívu Celomasívna posteľ z buku Karin, 120x200 cm, prevedenie BK1 prírodná
Doprava zadarmo

Celomasívna posteľ z buku Karin, 120x200 cm, prevedenie BK1 prírodná

Celomasívna posteľ Karin prinesie aj do vašej spálne malý kúsok prírody a dodá spánku a relaxácii nový rozmer. Zobraziť viac
Značka: PreSpánok
? Pomoc s výberom
Na objednávku - Tovar doručíme v týždni od 30.01. do 03.02.
Doprava od 0,00 € ?
1 134,00 €

Drevo sa právom stalo jedným z najvyhľadávanejších prírodných materiálov.
S obľubou ho využívajú všetci, ktorí túžia po teplom domove s identickým dizajnom. Celomasívna posteľ Karin prinesie aj do vašej spálne malý kúsok prírody a dodá spánku a relaxácii nový rozmer.
Dub či buk? Posteľ Karin môžete zakúpiť vo variante buk alebo dub a podľa vášho vkusu zvoliť jednu z povrchových úprav dreva. Lak, morená a lakovaná povrchová úprava, ktorá disponuje až 10 farebnými odtieňmi, vrátane veľmi obľúbenej čistej prírodnej farby. Vďaka kvalitnému laku získa posteľ trvalú ochranu pred vonkajšími vplyvmi a s pomocou bežnej údržby za pomoci suchej alebo vlhkej handričky docielite trvalo krásny vzhľad.
Zmes oleja, ktorý preniká do hĺbky 1-2 mm dreva a vosku zostávajúceho na povrchu, kde vytvára hebký lesk. Táto kvalitná a ekologická povrchová úprava za pomoci Osmo olejov zanecháva rám dlhodobo krásny a veľmi jednoduchou údržbou vlhkou handričkou zachováte posteli jej dokonalý vzhľad. Pre oživenie povrchu môžete znovu aplikovať náter a jeho životnosť predĺžiť.
Pohodlné vstávanie i zaspávanie: Na ktorejkoľvek predajni PreSpánok môžete so spánkovým odborníkom nielen posteľ Karin prispôsobiť vlastným predstavám, ale súčasne vybrať správny druh roštu a matraca. Stačí sa zastaviť, na chvíľu si poležať a zistiť, ako sa vám z postele vstáva a čo ďalšieho budete pre optimálny spánok potrebovať.
Praktický úložný priestor: Úložného priestoru nie je doma nikdy dosť. Z toho dôvodu ponúkame posteľ Karin nielen s prednou alebo bočnou zásuvkou, ale aj s úložným priestorom v podobe boxu, ktorý je prístupný z hornej časti postele.

  • Výška čela: 105 cm
  • Výška hornej hrany bočnice od zeme: 50 cm
  • Vlastná výška bočnice: 28 cm
  • Sila rámu postele: 2,7 cm
  • Záruka: 5 rokov

Technické parametre

Materiál masiv
Rozmer 120x200 cm
Nosnosť na osobu 150 kg
Výška čela 105 cm
Výška hornej hrany bočnice od zeme 50 cm
Spôsob uchytenia roštov ? kovanie
Farba BK1
Šírka 126.5 cm
Dĺžka 210 cm
Atypy ? áno
Výška čela od bočnice 55 cm
Počet výškových polôh pre uloženie roštu ? 7
Vlastná výška bočnice kovania 27 cm
Najnižšie uloženie kovania 30 cm
Najvyššie uloženie kovania 41 cm
Záruka ? 5 rokov
0/5
na základe 0 hodnotení
5 hviezdičiek
4 hviezdičky
3 hviezdičky
2 hviezdičky
1 hviezdička

Nové hodnotenie