[email protected]
+421948062906
poradenská linka je dostupná Po - Pia od 8:00 do 18:00 a So - Ne od 9:00 do 16:00
Menu Zatvoriť
0 0 €
Váš košík je zatiaľ prázdny.
Úvodná strana Postele Postele podľa rozmerov Postele 90x200 cm Celomasívna posteľ z prírodného buku Elisa, prevedenie BK1, 90x200 cm
Doprava zadarmo

Celomasívna posteľ z prírodného buku Elisa, prevedenie BK1, 90x200 cm

Elisa predstavuje vzdušnú elegantnú posteľ z masívu s vertikálne členeným hlavovým čelom. Zobraziť viac
Značka: PreSpánok
? Pomoc s výberom
Skladom - Tovar doručíme v týždni od 19.12. do 23.12.
Doprava od 0,00 € ?
544,00 €

Elisa predstavuje vzdušnú elegantnú posteľ z masívu s vertikálne členeným hlavovým čelom. Pre výrobu celomasívnych postelí sa používajú výhradne dve dreviny. Moderný, čistý a hladký buk alebo majestátny dub s výraznou kresbou dreva. Z pohľadu pevnosti postele sa dá označiť buk aj dub za rovnako tvrdé dreviny, finálna tvrdosť je potom vždy daná miestom pôvodu danej dreviny. Pocitovo však jednoznačne vedie nám známy majestátny dub so svojou širokou korunou. Skutočnosť, že práve na pilieroch z dubu stoja Benátky, v nás evokuje pocit pevnosti a dlhovekosti.
Na výber dva varianty povrchovej úpravy

  • Lakovaná, respektíve morená a lakovaná povrchová úprava, predstavujúca 10 farebných odtieňov vrátane prírodného prevedenia. Jedná sa o kvalitný lak, tvoriaci odolnú ochranu povrchu postele. Bežne udržiavať a upratovať môžeme suchou alebo jemne vlhkou handričkou.
  • Povrchová úprava postele zmesí oleja a vosku, pričom olej preniká do hĺbky 1 – 2 mm do dreva a vosk zostávajúci na povrchu, vytvára hodvábny lesk. Jedná sa o kvalitnú ekologickú povrchovú úpravu špeciálnymi osmo olejmi. Bežne udržiavať a upratovať môžeme suchou alebo jemne vlhkou handričkou. Generálnu údržbu a oživenie povrchu môžeme spraviť ďalším náterom osmo oleja a následným utrením do sucha.

Pevnosť:
Všetky typy postelí majú pevné rohové spojenie, skladajúce sa z rokmi overenými kombináciami matíc – skrutiek – závrtné matice umožňujú pohodlné dotiahnutie. Na pevnosť celého rámu postele je poskytovaná záruka 5 rokov.

  • Výška hlavového čela: 101 cm
  • Výška nožného čela: 47 cm
  • Výška hornej hrany bočnice od zeme: 45 cm
  • Vlastná výška bočnice: 17 cm

Úložné priestory:
Posteľ Elisa je možné doplniť praktickým úložným priestorom v podobe prednej alebo bočnej zásuvky alebo úložného boxu pod posteľou prístupného z hornej časti postele.
Posteľ je štandardne dodávaná bez roštov a matracov. Posteľ je dodávaná v demontovanom stave. Montáž postele je možné si priobjednať.

Technické parametre

Materiál masiv
Rozmer 90x200 cm
Nosnosť na osobu 150 kg
Výška čela 101 cm
Výška hornej hrany bočnice od zeme 46 cm
Spôsob uchytenia roštov ? latka
Farba BK1
Šírka 97 cm
Dĺžka 205 cm
Atypy ? áno
Výška čela od bočnice 55 cm
Počet výškových polôh pre uloženie roštu ? 3
Vlastná výška bočnice kovania 19 cm
Najnižšie uloženie kovania 34 cm
Najvyššie uloženie kovania 40 cm
Záruka ? 5 rokov
0/5
na základe 0 hodnotení
5 hviezdičiek
4 hviezdičky
3 hviezdičky
2 hviezdičky
1 hviezdička

Nové hodnotenie