[email protected]
+421948062906
poradenská linka je dostupná Po - Pia od 8:00 do 18:00 a So - Ne od 9:00 do 16:00
Menu Zatvoriť
0 0 €
Váš košík je zatiaľ prázdny.
Úvodná strana Postele Postele podľa rozmerov Postele 90x200 cm Celomasívna posteľ z buku Celin H2, farba BK10 palisander, 90x200 cm

Celomasívna posteľ z buku Celin H2, farba BK10 palisander, 90x200 cm

Celin H3 vyniká plným vertikálne deleným hlavovým čelom, ktoré je zasadené pod miernym uhlom do masívnych nôh postele. Zobraziť viac
Značka: PreSpánok
? Pomoc s výberom

Vzhľad hlavového čela

kombinované

Zaoblenie

guľaté hranaté

Farba

Na objednávku - Tovar doručíme v týždni od 24.07. do 28.07.
Doprava od 0,00 € ?
1 269,00 €
Najlacnejšie za posledných 30 dní

Celin H3 vyniká plným vertikálne deleným hlavovým čelom, ktoré je zasadené pod miernym uhlom do masívnych nôh postele. Pre výrobu celomasívnych postelí sa používajú výhradne dve dreviny. Moderný, čistý a hladký buk alebo majestátny dub s výraznou kresbou dreva. Z pohľadu pevnosti postele sa dá označiť buk aj dub za rovnako tvrdé dreviny, finálna tvrdosť je potom vždy daná miestom pôvodu danej dreviny. Pocitovo však jednoznačne vedie nám známy majestátny dub so svojou širokou korunou. Skutočnosť, že práve na pilieroch z dubu stoja Benátky, v nás evokuje pocit pevnosti a dlhovekosti.
Na výber dva varianty povrchovej úpravy:

  • Lakovaná, respektíve morená a lakovaná povrchová úprava, predstavujúca 10 farebných odtieňov vrátane prírodného prevedenia. Jedná sa o kvalitný lak, tvoriaci odolnú ochranu povrchu postele. Bežne udržiavať a upratovať môžme suchou alebo jemne vlhkou handričkou.
  • Povrchová úprava postele zmesí oleja a vosku, pričom olej preniká do hĺbky 1 – 2 mm do dreva a vosk zostávajúci na povrchu, vytvára hodvábny lesk. Jedná sa o kvalitnú ekologickú povrchovú úpravu špeciálnymi osmo olejmi. Bežne udržiavať a upratovať môžme suchou alebo jemne vlhkou handričkou. Generálnu údržbu a oživenie povrchu môžme spraviť ďalším náterom osmo oleja a následným utrením do sucha.

Pevnosť: Všetky typy postelí majú pevné rohové spojenie, skladajúce sa z rokmi overenými kombináciami matíc – skrutiek – závrtné matice umožňujú pohodlné dotiahnutie. Na pevnosť celého rámu postele je poskytovaná záruka 5 rokov.
Rozmery: Rozmery postele uvedené nižšie. Celkovú výšku ložnej plochy tvorí výška vybraného matraca, výška roštu a výška polohy nastaviteľného kovania alebo latiek pripevnených k bočnici postele. Odporúčame preto výšku ložnej plochy vybranej postele konzultovať s obchodníkom PreSpanok.

  • Výška hlavového čela: 105 cm
  • Výška nožného čela: 50 cm
  • Výška hornej hrany bočnice od zeme: 50 cm
  • Vlastná výška bočnice: 27 cm

Hmotnosť postele: Pri výbere postele je potrebné brať ohľad aj na vlastnú hmotnosť postele, pretože pohltenie kinetickej energie je priamo úmerné hmotnosti postele.
Rošty: Rošty sú uložené na smrekových latkách, ktoré sa dajú pri vlastnej montáži postele pripevniť v 3 výškach k bočnici postele z dôvodu optimálneho nadstavenia výšky ložnej plochy lôžka.
Úložné priestory: Posteľ Celin je možné doplniť praktickým úložným priestorom v podobe prednej alebo bočnej zásuvky alebo úložného boxu pod posteľou prístupného z hornej časti postele.
K posteliam ponúkame aj nočné stolíky, komody, moderné lavice pred posteľ, s ktorými je možné vytvoriť jedinečný interiér celej spálne.
Posteľ je štandardne dodávaná bez roštov a matracov. Posteľ je dodávaná v demontovanom stave. Montáž postele je možné si priobjednať.

Technické parametre

Rozmer 90x200 cm
Vzhľad hlavového čela kombinované
Zaoblenie hranaté
Farba Palisandr
Výška hornej hrany bočnice od zeme 50 cm
Spôsob uchytenia roštov ? kovanie
Šírka 99,8 cm
Dĺžka 212,5 cm
Atypy ? áno
Výška čela 105 cm
Najnižšie uloženie kovania 29 cm
Najvyššie uloženie kovania 41 cm
Záruka ? 5 rokov
Farba dreva Palisandr
Výber dreva Buk
Povrchová úprava Lakom
Vlastná výška bočnice kovania 27 cm
Výška čela od bočnice 55 cm
Materiál masiv
Nosnosť na osobu 150 kg
0/5
na základe 0 hodnotení
5 hviezdičiek
4 hviezdičky
3 hviezdičky
2 hviezdičky
1 hviezdička

Nové hodnotenie